Сторінка
23

Розробка модельної конструкції з виготовлення сукні вечірньої

Продовження таблиці 2.2

5.

Довжина спинки  

7.2

0,4

6.

довжина полотнищ спідниці верху

77

0,3

7.

ширина виробу в низу

150

0,5

8.

ширина підкладки в низу

55.5

0,3

Таблиця 2.3

Конфекційна карта

Найменування

матеріалу та

фурнітури

Взірець  

1  

Основна тканина  

 

2

Тканина підкладки

 

3  

Кромка флізелінова шириною 2 см  

 

4  

Нитки  

 

5

Блискавка  

 

1.1.3.1 Аналіз напрямку розвитку моди стосовно вечірньої сукні

При розробці напрямів моди слід враховувати ступінь сприйняття її різними категоріями населення. Це означає, що мода повинна бути адресною. По-різному реагують на зміни моди чоловіки і жінки, люди різних поколінь. В цьому зв’язку можна виділити в самостійні напрямки чоловічу й жіночу моду, молодіжну, дитячу. З означених напрямків найбільш динамічна молодіжна мода. Останнім часом модельєри приділяють їй все більшої уваги.Центром моди був і залишається Париж.

“Життєвий цикл” моди включає такі етапи: зародження, стабілізацію, згасання. На зародження моди впливає зростання матеріально-культурного рівня населення, науково-технічний прогрес, який пропонує нові матеріали, кольорові гами, оздоблення.

Вечірні сукні відносяться до св'яткового одягу . Святковий одяг повинен прикрашати людину , надавати її зовнішності елегантності , вишуканості й ефектності.Святковий одяг має насамперед відповідати естетичним вимогам , бути модним, замасковувати недоліки статури , підкреслювати її переваги .

Цього сезону актуальні темні кольори,вироби з великими обємами,також повишена талія.

Плаття - це виріб , який шиють переважно з мягких тканин, (моделюють по різному ; з рукавами, без рукавів, будь якою довжиною ) . Вечірні плаття шиють з темних, світлих, блискучих кольорів, підібраних відповідно до моделі, та до зовнішності людини. Пілочка і спинка вечірніх плать переважно облягаючою, або приталеного силуету,а низ більш розширений.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23 


Інші реферати на тему «Технічні науки»: