Сторінка
26

Підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності транспортного підприємства на прикладі ТОВ”ТРАНС-ЗАФТ”

Розрахуємо критерій Дарбіна-Уотсона і фон-Неймана:

;

.

Фактичне значення критерію фон-Неймана порівняємо з табличним. При рівні значущості і заданому числу спостережень .

Так як , то автокореляція залишків відсутня.

Визначимо коефіцієнт детермінації для цієї моделі:

.

Коефіцієнт детермінації показує, що на 71% варіації величини залежить від варіації величини .

Висновки до розділу 3

Використано економіко – математичну модель для пояснення впливу організації міжнародних транспортних перевезень на ефективність даних перевезень. Доведено, що обрана економіко-математична модель є вірною, так як між показниками існує тісний кореляційний зв’язок, а коефіцієнт кореляції є досить високим і становить 0,71. Модель дозволяє прогнозувати зміну ефективності здійснення міжнародних транспортних перевезень за допомогою факторів оптимальної організації даних перевезень.

Висновки

Потенційні можливості залучення в Україну міжнародних транспортних потоків великі. Оціночно обсяг транзитних перевезень через територію нашої країни може бути збільшений вже найближчим часом на 25-30%, а в перспективі – в декілька разів. Відповідне зростання надходжень до бюджету може скласти декілька млрд. доларів США

Отже, можна зробити висновок, що підприємство ТОВ „ Транс-Зафт” успішно веде свій бізнес на ринку послуг з перевезень, що підтверджується дослідженнями даного звіту. Воно є одним з провідних підприємств в Хмельницькому. Дане підприємство забезпечує стабільно якісні послуги з перевезень своїм клієнтам як в Україні, так і за її межами.

У цілому, провівши аналіз результатів виробничої і фінансової діяльності підприємства, що ТОВ „Транс-Зафт” - стійке підприємство, його потенціал протягом 2002-2004 років збільшувався.

Рівень рентабельності, та наданих послуг високий, що характеризує підприємство як таке, що ефективно функціонує.

Підприємство є недостатньо забезпеченим трудовими ресурсами, заробітна плата є відносно високою.

Підприємство є надійним партнером у роботі, воно надає конкурентноздатні послуги. Це сприяє тому, що попит на послуги підприємства постійно зростає як у вітчизняних замовників, так і в замовників за межами України.

Використання основних фондів є досить ефективним, це дозволяє майже в повному обсязі використовувати потенціал підприємства для надання послуг.

Зовнішньоекономічна діяльність підприємства є різноманітною. Вона зосереджується на перевезенні за кордон різноманітної продукції, імпорті матеріалів та експорті готової продукції. ТОВ „Транс-Зафт” співпрацює з багатьма закордонними партнерами, що забезпечує йому вихід на зовнішній ринок. Співробітництво з іноземними партнерами відкриває багато нових можливостей для підприємства. Не виключено, що в майбутньому підприємство налагодить інші види зовнішньоекономічної діяльності, які сприятимуть ще кращій його роботі.

Анотація

Метою роботи є дослідження організації міжнародних транспортних перевезень на прикладі ТОВ “Транс-Зафт”, а також факторів впливу на підвищення рівня функціонування підприємств, які займаються міжнародними перевезеннями, пошук шляхів оптимізації поєднання цих факторів. Було досліджено чинники та стратегії підвищення ефективності діяльності підприємств, що займаються міжнародними транспортними перевезеннями

В процесі дослідження були досягнуті основні завдання та цілі :

· по-перше, визначено фактори економіки, що найбільше впливають на підвищення ефективності діяльності транспортних підприємств;

· по-друге, досліджено дані фактори та визначено їхні слабкі місця, які не дозволяють українським підприємствам розвиватись належним чином.

Summary

The aim of the scientific work is the research of the international transport races organization. The company with limited liability “Trans-Zaft” was chosen as the object of the research. The other objects were the factors, which influence the rise of the international race companies’ functional level.

The main aims of the scientific work were reached during the process of the research:

· firstly, the economical factors which most of all influence the rise of the efficiency of the transport companies’ activity;

· secondly, the weak points that don’t let the Ukrainian transport companies develop were found.

Перелік використаних джерел

1. Колянковський Т. Їзда не за правилами// Дебет-Кредит.- 2003.- №41.- С. 36-39.- [Яка відповідальність передбачена за надання послуг з перевезення вантажів автомобільним транспортом без відповідної ліцензії.].

2. Корнєв М. Особливості заповнення транспортної документації при здійсненні міжнародних перевезень// Податки та бухгалтерський облік.- 2004.- №55.- С. 38-42.

3. Транспортні перевезення в Україні// Бухгалтерія. Збірник систематизованого законодавства.- 2005.- №3.- 224 с.

4. Алпатова Н. Закордонні перевезення вантажів: чи є нульова ставка ПДВ// Все про бухгалтерський облікВсе про бухгалтерський облік.- 2005.- №50.- С. 8-9.

5. Золотухін О. ПДВ і міжнародні перевезення// Бухгалтерія: Право, податки, консультаціїБухгалтерія.- 2005.- №22.- С. 36-38.

6. Бутинець Ф.Ф. Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності: Підручник/ Ф.Ф.Бутинець, І.В.Жиглей, В.М.Пархоменко; За ред. Бутинця Ф.Ф.- 2-ге вид., доп. і перероб.- Житомир: ПП "Рута", 2001.- 544с.- (Навчальні посібники з бухгалтерського обліку)

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 


Інші реферати на тему «Міжнародні відносини»: