Сторінка
5

Методолігія обліку фінансування бюджетних установ(поточні та казначейські рахунки) (За матеріалами КЕПКУ)

розпорядників та планів використання бюджетних коштів одержувачів.

Підприємства (установи, організації) затверджують кошториси, плани асигнувань загального фонду державного бюджет). плани спеціального фонду державного бюджету своїм підвідомчим установам та організаціям, діяльність яких координується через них.

Головні розпорядники (крім державних адміністрацій) протягом трьох робочих днів після отримання витягів з розписів бюджету подають Державному казначейству України розподіл показників зведених кошторисів, розподіл показників зведених планів асигнувань загального фонду державного бюджет), розподіл показників зведених планів спеціального фонду державного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) у розрізі розпорядників нижчого рівня і одержувачів за територіями відповідно до мережі та отриманого витяг) на паперових та електронних носіях.

Головні розпорядники подають до Державного казначейства України на паперових та електронних носіях зведення показників спеціального фонду в розрізі складових.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть головні розпорядники. У разі невідповідності цих даних затвердженим розписам зазначені документи повертаються головному розпоряднику на доопрацювання з відповідною відміткою.

Показники зведених кошторисів, зведених планів асигнувань загального фонду державного бюджет), зведених планів спеціального фонду державного бюджету, зведення показників спеціального фонду головних розпорядників, а також відповідні дані розпорядників нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів обліковуються в Державному казначействі України на відповідних рахунках, відкритих за рахунками позабалансового обліку.

Державне казначейство України протягом п'яти робочих днів узагальнює одержані від головних розпорядників дані, формує річний розпис асигнувань державного бюджету (за винятком надання кредитів з Державного бюджет) України), помісячний розпис асигнувань загального фонду державного бюджету (за винятком надання кредитів з Державного бюджету України), помісячний розпис спеціального фонду державного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків)за територіями, у розрізі розпорядників нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів для кожного управління. Зазначені документи доводяться до управлінь на паперових та електронних носіях. Оригінали зазначених документів надсилаються відповідним управлінням, копії залишаються у Державному казначействі України.

Доведення річного розпису асигнувань державного бюджету (за винятком надання кредитів з Державного бюджету України), помісячного розпису асигнувань загального фонду державного бюджету (за винятком надання кредитів з Державного бюджету України), помісячного розпису спеціального фонду державного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) за силовими структурами до транзитних управлінь Державного казначейства проводиться через базові управління.

Зазначені документи повинні бути підписані відповідальними особами Державного казначейства України, які визначаються окремими розпорядчими документами Державного казначейства України.

Управління реєструє отримані документи, про що на оригіналі ставиться відбиток штампа та відображає зазначену інформацію на відповідних рахунках, відкритих за рахунками позабалансового обліку. Протягом трьох робочих днів витяги з річного розпису асигнувань державного бюджету (за винятком надання кредитів з Державного бюджету України), помісячного розпису асигнувань загального фонду державного бюджету (за винятком надання кредитів з Державного бюджету України), помісячного розпису спеціального фонду державного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) за територіями доводяться до розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, які обслуговуються в управлінні.

Відділення Державного казначейства (надалі - відділення) на підставі бази даних формують витяги з річного розпису асигнувань державного бюджету (за винятком надання кредитів з Державного бюджету України), помісячного розпису асигнувань загального фонду державного бюджету (за винятком надання кредитів з Державного бюджету України), помісячного розпису спеціального фонду державного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) і доводять до розпорядників та одержувачів, що обслуговуються у відділенні.

Розпорядники нижчого рівня, які мають свою мережу та обслуговуються в управлінні, а також державні адміністрації подають відповідному управлінню на паперових та електронних носіях розподіл показників зведених кошторисів, розподіл показників зведених планів асигнувань загального фонду державного бюджету, розподіл показників зведених планів спеціального фонду державного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) у розрізі розпорядників нижчого рівня і одержувачів бюджетних коштів.

Розпорядники нижчого рівня подають відповідному управлінню на паперових та електронних носіях зведення показників спеціального фонду в розрізі складових.

Зазначені документи звіряються з мережею та інформацією, що відображена на відповідних рахунках, відкритих за рахунками позабалансового обліку. У разі їх невідповідності даним документів, отриманих від Державного казначейства України, або мережі, зазначені документи повертаються відповідному розпоряднику на доопрацювання з відповідною відміткою.

Розпорядники бюджетних коштів подають відповідним органам Державного казначейства на паперових та електронних носіях затверджені кошториси, плани асигнувань загального фонду державного бюджету (за винятком надання кредитів з Державного бюджету України), плани спеціального фонду державного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), зведення показників спеціального фонду.

Одержувачі бюджетних коштів подають відповідним органам Державного казначейства на паперових та електронних носіях плани використання бюджетних коштів. Зазначені документи звіряються з даними бухгалтерського обліку показників, про що на оригіналі цих документів ставиться відбиток штампа. Дані зведення показників спеціального фонду кошторису на всіх рівнях органів Державного казначейства повинні звірятися з даними спеціального фонду кошторису відповідного розпорядника.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 


Інші реферати на тему «Фінанси»: