Сторінка
5

Технологія виконання чоловічих стрижок за допомогою різних способів обробки пасма

У представленому дидактичному проекті з теми «Технологія виконання чоловічих стрижок за допомогою різних способів обробки пасма» навчальної дисципліни «Виробниче навчання» при підготовці кваліфікованих робітників з професії «перукар» 2 класу представлені характеристики галузі економіки, напрями розвитку перукарської справи, характеристика груп трудових процесів.

У зв'язку з тим, що сфера перукарської справи економічно швидко розвивається, поява новітніх технологій, технік та систем, модернізація підприємств вимагають більш високого рівня підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робочих кадрів, що здійснюється у ПТНЗ.

Тож у роботі визначені навчальні дисципліни, що складають план підготовки кваліфікованого робітника, їх характеристики та цілі. Представлена інструкційно-технологічна карта виконання операції стрижки. Визначені характеристика та зміст форм, методів та засобів навчання та контролю, обґрунтовано їх вибір. Також змістовною частиною дидактичного проекту є сценарій уроку виробничого навчання.

У процесі навчання рекомендується використовувати більше наочних методів навчання, так як вони є візуальним сприймання дійсності, активізують увагу, спонукають до логічного мислення та сприяють кращому запам'ятовуванню поданого матеріалу.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5 


Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»: