Сторінка
1

Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000 на Івано-Франківському об’єкті

Зміст

Вступ

Фізико-географічна та економічна характеристика об’єкту.

Вивченість об’єкта в топографо-геодезичному відношенні.

1. Технічна частина

1.1. Вихідні дані до проекту

1.2 Проектування топографічного знімання .

1.2.1. Основні вимоги до топографічного знімання .

1.2.2. Метод топографічного знімання

1.2.3. Розрахунок основних даних для аерофотознімання .

1.2.4. Проект розміщення планових розпізнавальних знаків

1.2.5. Проект розміщення висотних розпізнавальних знаків

2. Підрахунок обсягів робіт. Складання кошторису на комплекс топографо-геодезичних робіт

2.1 Підрахунок обсягів робіт .

2.2 Складання кошторису на обсяг топографо-геодезичних робіт .

3. Планування та організація робіт

3.1 Складання календарного графіка .

3.2 Загальні питання організації робіт на об’єкті .

3.2.1 Організація робіт по створенню планово-висотної

основи та знімальних робіт на об’єкті

3.2.1.1 Підготовчі роботи

3.2.1.2 Польові роботи .

3.2.1.3 Камеральні роботи .

3.2.1.4 Завершувальні роботи .

Висновки

Додатки

Перелік посилань на джерела

Вступ.

Актуальним питання в даному курсовому проекті є планування і організація робіт виконання комплексу топографо - геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1 : 50000 для ведення кадастру на території Івано-Франківської міської ради.

Роботи виконуються на основі технічного завдання виданого Івано-Франківським обласним відділом земельних ресурсів . Виходячи із цілей топографічного знімання, умов технічного завдання та вхідних даних курсовий проект розроблений в такому порядку :

1. Пояснююча записка . В даній частині проведено короткий опис вихідних даних. Розробка технологічної схеми виконання робіт . В даному розділі приведено основні вимоги до топографічного знімання , а також розрахунково – технологічну схему виконання робіт з врахуванням ситуації і рельєфу території , що підлягає зніманню , масштабу і площі об’єкту знімання .Враховуються вище наведені вимоги, мною вибрано комбінований метод знімання . В розділі виконано розрахунок основних даних для АФЗ та запроектовано планово – висотну прив’язку знімків.

2. Підрахунок об’ємів робіт . Складання кошторису та комплекс топографо геодезичних робіт . Розрахунок трудових та грошових затрат виконано по нормативним розцінкам згідно правил і розцінок , які встановлені в діючих нормативних документах . Розрахунки і нормативи трудових затрат розраховуються для виконання робіт на Івано-Франківському об’єкті за допомогою поправочних коефіцієнтів приведені до умов робіт і оплати праці , які діють на час складання проекту .

3. Планування і організація робіт. В цьому розділі приведені строки виконання робіт відповідно календарному плану, а також розроблені питання з організації проведення польових і камеральних робіт. Слід зауважити про те , що велика роль при розв'язуванні завдань топографо-геодезичного виробництва належить технічному проектуванню , від якого залежить успіх виробництва .

Мета даного курсового проекту полягає в тому, щоб закріпити знання і підвищити рівень кваліфікації студентів із предмету “ Організації і управління виробництвом ” , що в подальшій нашій практичній діяльності матиме позитивний вплив на результати виконаних нами робіт . Також даний курсовий проект можна використати як елементарний приклад того , що і як потрібно виконувати при плануванні і організації виконання комплексу топографо – геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1: 2000 для ведення кадастру на необхідних територіях .

Фізико-географічна та економічна характеристика об’єкту.

Івано-Франківська область розташована на лівобережжі України. На сході вона межує з Ченівецькою та Тернопільською, на півдні — з Ромунією, на заході з Закарпацькою областю, а на півночі з Львівською областю. Площа — 25,6 тис кв. км. Населення — 1108,5 тис чоловік. Переважну більшість жителів становлять українці 84,9 %. Крім них, живуть росіяни — 7,0%, поляки — 5,2%, євреї —1,8%. Середня густота населення — 44,6 чол. на 1 км. кв. Найгустіше заселені центральні райони області. Івано-Франківська область характеризується інтенсивними міграційними процесами, що значною мірою вплинули на пропорції між сільським і міським населенням. Швидко зростає міське населення, воно становить 32%. Найбільші міста: Івано-Франківськ, Колмия, Рожнятів, Калуш, Яремче, Рогатин, Снчтин, Косів, Верховина, Заболтів.

Івано-Франківська область розташована в межах двох грунтово-кліматичних зон — зон Укаїнських Карпат ( південна-західна частина області) і Лісостепу ( північна частина). Найвища точка області: 2061,5 метрів над рівнем моря – г. Говерла, розташована на хребті Чорногора, яка одночасно является і навищою точкою Укаїни. На півдні області в межах Карпатської гірської складчатості густо порізана ярами, урочищами, і річковими долинами, які місцями досягають глибини 50-70 метрів.

Область багата на цінні будівельні матеріали (граніти, габро, лабрадорити, кварцити ). В області також е дорогоцінні метали: золото та срібло. Видобуток їх здійснюється більш ніж на багатьох родовищах.

В області існує багато оздоровчих центрів та гірсько – лижних курортів, на які приїжжають туристи з усіеї країни, а також з багтьох Европейських країн таких як: Польша, Угорщина, Румунія, Молдова, Білорусь, Росія та багатьох інших. На тереторії області в Карпатах розташована велика кількість санаторіїв та баз відпочинку. Найбільшими такими центрами відпочинку являются: турбаза «Карпати» роташована в м. Яремче, турбаза «Заросляк» - селище Ворохта, гірсколижниі курорти «Буковелб» розташований в с. Поляниця, та гірско-лижна база «Драгобрат» в с. Ясіня, Косівський гірсько-лижний курот, а також багато інших. Із одоровчих центів е саноторії в м. Яремче, Косові, Верховині в які приїжжають діти та дорослі з всієї країни а також з закордону. В Карпатах також е соляні печери які відносятся до оздоровчих центрів області.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18 


Інші реферати на тему «Географія фізична, геологія, геодезія»: