Сторінка
2

Розробка бізнес-планів підприємницької діяльності (туристичний комплекс)

- екскурсійних поїздок;

- транспортування продуктів.

Снігохід (мотосани)

Не відносяться до прокату до того ж для його управління потрібні навики і документ що підтверджує це. Будуть проводитися недовгі екскурсії і різні міроприємства з інструктором.

Екскурсійні поїздки

Екскурсійні пізнавально-розважальні поїздки до природних джерел мінеральних вод, історичних пам’яток, фольклорних і архітектурних музеїв на мікроавтобусі. Поїздки проводяться 2 рази на тиждень.

Також пропонуються пішохідні і велосипедні маршрути під керівництвом інструктора.

Паркування

Паркування оберігається сторожем, і є платною. Ціни диференційовані в залежності від статусу клієнтів.

Складові частини проекту

1.Побудова сучасного готельно-розважального комплексу

2.Підготовка високоякісних гірськолижних трас

3.Зведення гірськолижних підйомників

4.Розробка, маркування та промоція туристичних маршрутів: лижних, піших, екологічних

5.Створення підприємств харчування

6.Створення сітки торгових підприємств з продажу сувенірів, товарів спортивного і туристичного призначення, продуктів харчування, товарів щоденного вжитку

7.Организація проката гірськолижного екіпірування

8.Створення спортивно-оздоровчого комплексу

9.Капітальне будівництво під’їзних автошляхів

10. Зведення ЛЕП

Додаткові заходи.

Телефонізація місцевості

Обладнання централізованого водопостачання

Побудова каналізаційних очисних споруд і центрального колектора.

2.2 Органiзацiйна структура підприємства

Етап виведення товару на ринок характеризується високими витратами і відсутністю прибутку. Для того, щоб знизити витрати, потрібно ретельно контролювати всі процеси. Щоб управління здійснювалося відповідним чином, директор повинен особисто бути зацікавлений в якісному контролі і прогресі прокату. Для цього крім фіксованої заробітної плати директор повинен одержувати відсоток від прибутку, тоді він буде зацікавлений в рості прибутку.

Бухгалтер

Грамотно поставлена система бухгалтерського обліку на підприємстві дозволяє оптимізувати систему оподаткування і відповідно збільшити дохід ресторану. Необхідний робітник зі спеціальною економічною освітою і з досвідом роботи.

Медичний працівник 2

Міроприємства гірськолижного курорту пов’язані з фізичними навантаженнями, що можуть бути небезпечними. Існує ймовірність травм. Тому присутність медичного працівника є необхідним. Робітник повинен мати вищу медичну освіту і мати досвід роботи.

Інструктор-механік

У багатьох туристів що приїжджають на гірськолижний курорт немає навиків в будь-якому спортивному напрямку або вони не в змозі освоїти спортивний арсенал (костюм, підйомник). В цьому відпочиваючим повинен допомогти професіонал, тобто інструктор-механік зі спеціальною освітою. Їх кваліфікаційна допомога буде потрібна постійно, тому вона повинна відповідно оплачуватися.

Працівник прокату 10

Працівник прокату не несе за собою важливих функцій. Його робота полягає в тому, щоби на пред’явлений, оплачений абонемент, прийняти чи видати необхідне спорядження в відповідності з розміром відпочиваючого. Ці дії може виконати людина без спеціальної освіти.

Бармен

В бармена на гірськолижному курорті, краще за все прийняти на роботу молодого мужчину або молоду жінку із хорошою фізичною формою з досвідом роботи. При співбесіді необхідно вимагати довідку з медичного закладу про загальний стан здоров’я.

Покоївка-офіціантка

Працівником в сфері обслуговування може бути жінка без спеціальної освіти, але з навиками роботи. Необхідно вимагати довідку з медичного закладу про загальний стан здоров’я.

Повар

Поваром повинен бути працівник зі спеціальною освітою і досвідом роботи, обов’язково зі знанням особливої української національної кухні. Надання довідки з медичного закладу про загальний стан здоров’я є обов’язковим.

Портьє

Портьє – обов’язкова, комунікабельна, акуратна і дисциплінована людина без спеціальної освіти, але із знанням комп’ютера на рівні користувача.

Обов’язкове знання іноземних мов, а особливо російської, англійської або німецької для всіх працівників гірськолижного курорту.(крім повара, двірника, бухгалтера

. 2.3.Характеристика продукцiї.

Українські Карпати – одне з найкрасивіших місць в Східній Європі, справжній рай для любителів природи, в т.ч. гірськолижників. Багатство природи гір и передгірь, м’який клімат щорічно приваблюють десятки тисяч туристів з усього світу. Туристична індустрія Карпат орієнтована на різноманітні види відпочинку на лоні природи. Окрім катання на лижах, можна відвідати печери, старовинні замки, фольклорні і архітектурні музеї та інші цікаві місця.

Ідейний зміст запропонованого нами проекту полягає в створенні в Карпатах рекреаційного комплексу (в перспективі великого курортного центру), що поєднає єдиною органiзацiйною структурою рiзноманiтнi ланки послуг в сфері курортного оздоровчо-спортивного відпочинку й туризму: пiдроздiли по органiзацiї та презентації туру, забезпеченні поселення і проживання, послуг харчокомплексу, прокату, програми перебування з донесенням останньої до потенційного споживача - визначальних чинників, які необхiднi для створення й успішної реалiзацiї якісного конкурентноспроможного вітчизняного турпродукту.

3.Аналiз ринку.

На даний час підприємство лише починає свою успішну майбутню діяльність.

3.1.Стан ринку эбуту продукцiї

Оцінка ринку збуту

Виявлення споживачів

З цією метою використовується метод сегментації ринку – поділ ринку на групи покупців, за однорідними ознаками, щодо споживання товарів.

Відбір сегменту ринку забезпечує:

- задоволення потреб споживачів в різних товарах;

- оптимізація затрат;

- конкурентноздатність товару і фірми.

Щоби визначити потенційних споживачів, потрібна сегментація ринку.

Сегментація ринку за принципами

 

2006– 2007

2007 – 2009

1. Географічний

- регіон

Україна, РФ, країни СНГ, Чехія, Німеччина, .

Україна, РФ, країни СНГ, Німеччина, Чехія, Європа, Ізраїль.

- адміністративний поділ

Київ, Одеса, Санкт-Петербург, Москва, Мінськ, і т.д.

Санкт-Петербург, Москва, Київ,

Мінськ, Тель-Авів, Варшава.

- густота населення

Будь-яка

Будь-яка

2. Демографічний

- вік

Будь-який

Будь-який

- стать

Ч/Ж

Ч/Ж

- сімейний стан

Не має значення

Не має значення

- рівень доходів

від 200 $/міс

від 200 $/міс

- освіта

Не має значення

Не має значення

- національність

Не має значення

Не має значення

3. Психологічний

- соціальний стан

Середній достаток

Середній достаток

- стиль життя

Спортивний

Спортивний

4. Мотив придбання

- ступінь випадковості покупки

Деколи, регулярно

Деколи, регулярно

- ступінь потреби в товарі

1-2 рази в рік

1-2 рази в рік

- ступінь готовності купити товар

Інтерес, бажання

Бажання

- емоційне відношення

Нейтральне, позитивне

Позитивне

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 


Інші реферати на тему «Фінанси»: