Сторінка
14

Екoлoгічне вихoвaння мoлoдших шкoлярів у прoцесі вивчення мaтемaтики

6. Проводити літературний огляд за обраною тематикою, змістом таких основних понять, як екологія, екологічна освіта, екологічне виховання, екологічна культура учня, інтегрований урок.

7. Розкрити зміст основних положень екологічного виховання.

8. Описано констатувальний експеримент з екологічного виховання молодших школярів на уроках математики. Серед методів, що забезпечують найкраще екологічне виховання можна назвати: робота з книжкою та додатковою інформацією, підготовка рефератів і повідомлень, складання і розв’язування математичних задач на основі фактичного матеріалу екологічного чи природоохоронного змісту, проведення конкурсів та вікторин екологічного змісту в позакласній та позаурочній виховній роботі, виконання завдань дослідницького характеру.

9. Наголошено на важливості методів бесіди, інтерв'ю, анкетування, педагогічного спостереження та методу гри у виховному та навчальному процесі молодших школярів. Зроблено пропозиції до формувального експерименту.

Отже, для того, щоб досягти необхідного екологічного результату в навчально-виховному процесі, необхідно впроваджувати екологічне виховання на всіх етапах навчання в школі. Для отримання високого рівня екологічної культури в навчальних закладах потрібно ставити конкретну мету на уроці, добирати відповідну методику з урахуванням вікових особливостей учнів. Мета екологічного виховання учнів може бути реалізована лише тоді, коли учні відчувають гармонію з природою, оволодівають знаннями про природу, виховують у собі почуття відповідальності за свої вчинки щодо природи, активні до екологічної діяльності.

математика виховання урок школяр

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 


Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»: