Сторінка
16

Педагогічне проектування по темі "Проектування одягу в художній системі "колекція"

Орієнтовна відповідь:

1) 1, 13

2) 6,2

3) 5,12

4) 4,11

5) 14,3

6)8,10

7) 9,7

Орієнтовна відповідь:

1. Колекція в моделюванні одягу – це серія моделей різного призначення, які об’єднані єдністю авторської концепції, образу, матеріалів, що застосовуються в колекції, кольорового рішення, форми, базових конструкцій, стилевого рішення.

2. Проектування окремої моделі одягу, як автономної художньої системи, в якій елементи виробу поєднанні загальним стилем, кольоровою гамою і модним напрямком.

3. Сімейство – це серія моделей одягу, яка проектується на одні базовій основі, відмінності можуть бути у вигляді матеріалу, оздоблення і декоративних елементів.

4. Ансамбль – це закрита художня система, в якій всі елементи взаємопов’язані між собою, більше того підпорядковуються один одному і єдиному художньо-композиційному задуму.

5. Комплект відкритий комплекс одягу, що складається із взаємозамінних елементів, для яких характерна багатофункціональність при самостійності кожного виробу.

6. Гарнітур – це повний набір предметів, що призначенні для будь-якої визначеної мети і об’єднанні спільністю стилю, матеріалу і оздоблення.

Картка-завдання

Завдання: Співставити елементи доповнень в гарнітури:

1.2. 3.4. 5. 6. 7.8.19.10. 11.12. 13.14.

Картка завдання

Завдання: Дайте визначення художнім системам проектування одягу:

1. 2.3.

4.5.6.

Критерії оцінювання знань студентів.

Оцінку «Відмінно» - «5» отримує студент, який:

повно, логічно і послідовно розкриває зміст питання, відповідь свідчить про всебічні, систематизовані, глибокі знання, вільно володіє теоретичними основами і психологічною термінологією, правильно застосовує одержані знання для розв'язання практичних завдань, для аналізу психологічних явищ, творчо вирішує поставлені завдання, гнучко використовує міжпредметні зв'язки в узагальненні інформації, демонструє ґрунтовні знання першоджерел, уміння самостійно розкривати їх зміст, робити узагальнення і висновки, використовуючи додаткову літературу, вільно володіє нормативною, сучасною українською мовою, володіє понятійним апаратом психології, уміння і навички студента дозволяють викласти матеріал логічно, послідовно, висловити власну думку, зробити висновок.

Оцінка «Добре» - «4» - виставляється студенту за умови, що він: правильно розкриває основний зміст матеріалу, добре знає основні психологічні закономірності і вміє використовувати їх при розв'язанні практичних завдань, комплексно вирішує поставлені завдання, правильно використовує довідкову літературу, добре володіє українською мовою, у відповіді допускає 1 - 2 незначні неточності у використанні психологічної термінології чи тлумаченні психологічних явищ, достатньо володіє понятійним апаратом психології, уміння і навички студента дозволяють викласти матеріал досить логічно, послідовно, правильно розкриває основний зміст матеріалу, добре знає основні психологічні закономірності і вміє використовувати їх при розв'язанні практичних завдань, комплексно вирішує поставлені завдання, правильно використовує довідкову літературу, добре володіє українською мовою, у відповіді допускає 1 значну неточність (серйозну помилку) у використанні психологічної термінології чи тлумаченні психологічних явищ.

Оцінка «Задовільно» - «3» - виставляється, якщо студент в основному:

правильно викладає теоретичний матеріал на рівні репродуктивного мислення, володіє психологічною термінологією, вміє проілюструвати теоретичні положення прикладами, у відповіді неповно обґрунтовує висновки, припускається помилок при узагальненні, допускає ряд серйозних помилок при використанні спеціальної термінології та інтерпретації психологічних явищ, зміст окремих питань викладає частково, непослідовно,

відповідь виявляє прогалини у знаннях. У відповіді неповно обґрунтовує висновки, припускається помилок при узагальненні, при розкритті окремих теоретичних положень припускається серйозних помилок, неточності у розумінні та інтерпретації психологічних явищ, відчуваються труднощі у використанні теоретичних положень при розв'язанні практичних завдань, не вміє самостійно зробити узагальнюючий висновок.

Оцінка «Незадовільно» - «2» - виставляється, коли у відповіді відсутня логіка і обґрунтування теоретичних положень, відповідь має переважно репродуктивний характер, допускаються суттєві помилки, відповіді мають фрагментарний характер, у відповіді не розкриті основні поняття.

Робота є заключним етапом вивчення курсу «Методики професійного навчання». Педагогічне проектування здійснюється по темі «Проектування одягу в художній системі «колекція» з дисципліни «Художнє проектування одягу».

У ході роботи над курсовою роботою було виконано такий зміст завдань:

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17 


Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»: