Сторінка
12

Пісня на уроці англійської мови в старшій школі

The letter should include the following:

· An appropriate greeting (e.g. Dear John, etc), followed by an introduction with your opening remarks (e.g. How are you? etc) and your reason for writing (e.g. I’m writing this letter with the hope of you ever reading it, etc)

· A main body which contains the information requested by the task.

· A conclusion where you can summarize the main points and/or make reference to future action. You should include your closing remarks (e.g. Hope to see you one day and kiss you, etc), followed by an appropriate ending (e.g. John Smith, etc).

Ґрунтуючись на матеріалі який викладено вище, можна зробити деякі висновки про роль музики і пісень у вивченні англійської мови в старшій загальноосвітній школі.

На етапі навчання іноземної мови в старшій школі пісня є ефективним засобом, адекватним автентичним матеріалом для створення інтеркомунікативної компетенції.

Актуальність теми полягає в тому, що пісня на іноземній мові виходить далеко за рамки учбового процесу і є сполучною ланкою між навчанням, розумовим розвитком і вихованням особи.

Аналіз методичної літератури з даної проблематики, а також робота з аудіоматеріалами, що представлені у НМК (Upstream, New Discovery) і навчальних посібниках дозволив виділити три основні етапи роботи з аудіотекстом: передтекстовий (pre-listening), текстовий (while-listening) і післятекстовий (post-listening /comprehension check).

Автори (В. Еванс (V. Evans), Дж. Дулі (J. Dooley), Б. Ебс (B. Abbs), І. Фріберн (I. Freebairn) прагнуть динамічно поєднувати різні форми роботи з аудіо-текстом, що сприяє достатньо повному і ефективному управлінню процесом розуміння зв'язної іноземної мови на слух учнями, і значною мірою інтенсифікує навчання аудіювання як виду мовленнєвої діяльності.

Передтекстовий етап - це вид підготовчої роботи яка має зробити контекст пісні явним, прояснити цілі і установити ролі для слухання. У реальних життєвих ситуаціях слухач майже завжди знає заздалегідь що буде сказано, хто говорить або про що буде тема. Передтекстовий етап допомагає учням визначити мету слухання і забезпечує необхідною другорядною інформацією.

Вправи текстового етапу можуть бути визначені як завдання, що учні виконують під час слухання тексту. Ціль цих вправ допомогти учням почути і зрозуміти значення повідомлення з тексту розмовної мови. Вправи текстового етапу повинні бути цікавими і стимулюючими.

Післятекстовий етап охоплює всі вправи, які робляться після прослуховування тексту. Деякі з цих вправ, можливо, є продовженнями тих, що здійснювалися в передтекстовому і текстовому етапі, але деякі, можливо, не мають спорідненості взагалі і представляють повністю незалежну частину завдань на слухання. Вправи на післятекстовому етапі дозволяють учням звернути на мову, на звук, граматику і слова, оскільки вони тривають довше, ніж передтекстові вправи.

Загалом, кажучи, використання пісень на уроках англійської мови заохочує учнів до вивчення іноземної мови. Пісні мають здатність змінити настрій слухача, тому що вони стимулюють уяву, також пісні розвивають здібності до сприйняття мови на слух і її відтворення.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 


Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»: