Сторінка
9

Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ „БудМаркет”

Б.6. Поділ витрат.

У відповідності з положеннями пункту А.3 нести всі витрати по товару з моменту, коли він поставлений згідно пункту А.4 і, якщо такі витрати і збори не були включені у фрахт або понесені продавцем при укладанні договору перевезення, у відповідності з пунктом А.3 а, нести всі витрати і збори по товару, що знаходиться в дорозі, до його прибуття в погоджене місце призначення, а також витрати по розвантаженню.

Якщо покупець не зможе надати повідомлення відповідно до пункту Б. 7,то він повинен нести викликані цим додаткові витрати, починаючи з погодженої дати або дати закінчення строку, призначеного для відправлення, але за умови, що товар був придбаний належним чиномза договором, тобто виразно відокремлений або іншим способом позначенийяк товар, що є предметом даного договору. Сплатити всі мита, податки та інші офіційні збори, а також витрати по виконанню митних формальностей, сплачувані при ввозі товарів, а в необхідному випадку – для його транзитного перевезення через треті країни.

Б.7. Повідомлення продавця

У випадку, якщо покупець має право визначати час відправлення й (або) місце призначення, він повинен завчасно повідомити продавця про це.

Б.8. Доказ поставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.

Прийняти транспортний документ у відповідності з пунктом А.8, якщо він відповідає договору.

Б.9. Перевірка товарів.

Сплатити, якщо не застережене інше, витрати по передвідвантажувальній перевірці, за винятком тих випадків, коли цього вимагають власті країни експорту.

Б.10. Інші зобов’язання.

Сплатити всі видатки і збори, пов’язані з одержанням документів або еквівалентних електронних повідомлень, згаданих у пункті А. 10, і відшкодувати всі витрати і збори, понесені продавцем при наданні допомоги відповідно з цим пунктом.

Надати продавцю на його прохання необхідну інформацію з приводу одержання страховки.

Згідно з проекту контракту, валютою ціни і валютою платежу буде долар.

Формою розрахунків є: інкасо.

В зовнішньоекономічній діяльності використовується документарне інкасо, при якому банк опрацьовує фінансові та комерційні документи, після чого бере на себе зобов’язання одержати платіж від іноземного покупця.

Розрахунок у формі інкасо – це угода між банком та клієнтом за якою банк бере на себе зобов’язання одержати платіж на користь клієнта або ж підтвердження платежу проти комплексу обумовлених фінансових або комерційних документів.

Розрахунки по інкасо регулюються міжнародними документами ”Уніфіковані правила по інкасо’’Форму розрахунку документарним інкасо можна зобразити схематично (рис.3.).

Рис.3. Форма розрахунку документарним інкасо.

1.Заключається контракт, в якому сторони обумовлюють через які банки будуть здійснюватися розрахунки.

2. Експортер здійснює відвантаження товару.

3. Експортер отримує від перевізника транспортні документи.

4. Експортер готує комплект документів і представляє його при інкасовому доручені банку.

5. Банк ремітент відсилає документи разом із дорученням інкасуючому банку.

6. Отримавши інкасове доручення і документи інкасуючий банк представляє їх імпортеру для перевірки і просить оплатити вказаний документи.

7. Імпортер здійснює платіж.

8. Інкасуючий банк переводить виручку банку емітенту.

9.Отримавши переказ банк ремітент зараховує виручку експортеру.

Інкасова форма розрахунків в певній мірі вигідна експортеру тим, що банки захищають його права на товар до моменту оплати документів або акцепту тратт (якщо, звичайно, експортер не дав інструкцій про видачу документів без оплати ).

Інкасова форма розрахунків також вигідна імпортерам, оскільки вона припускає оплату реально поставленого товару, а витрати по проведенню інкасової операції є відносно невеликими. Розрахунки у формі інкасо дозволяють банкам здійснити контроль за своєчасністю отримання платежу, однак банки, як правило, не мають реальних важелів впливу на імпортера з метою прискорення оплати (акцепту) документів.

Основним недоліком інкасової форми розрахунків є тривалість обігу документів через банки і, відповідно їх сплати, який може тривати від декількох тижнів до місяця і більше. Крім того імпортер має право відмовитися від оплати представлених документів або не мати дозволу на переказ валюти за кордон. В останньому випадку експортер понесе витрати, що пов’язані із зберіганням вантажу, його продажем третій особі або транспортуванням назад у свою країну.

4.3. Підготовка проекту контракту.

На основі телефонних переговорів ТзОВ „БудМаркет” в особі Директора Сіфусе П.Ю. та фірми „Pogo Global” в особі Директора Філіпа Моріса було узгоджено, що проект контракту буде готувати Продавець.

Також були визначені усі основні статті та умови майбутнього контракту. До визначених статей відносять:

ПРЕАМБУЛА

1. ПРЕДМЕТ КОНТРАКТУ

2. ЦІНА ТА ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ КОНТРАКТУ

3. СТРОКИ ТА УМОВИ ПОСТАВКИ

4. ОПЛАТА

5. ЯКІСТЬ

6. ГАРАНТІЯ

7 ФОРС-МАЖОР

8. АРБІТРАЖ ТА КЕРІВНИЙ ЗАКОН

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10. КОНТРАКТ В ЦІЛОМУ

11 ІНШІ УМОВИ

12. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ, РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН

4.4. Проведення переговорів та укладання контракту

Після того, як ми встановили контакт з болгарською фірмою „Pogo Global”, нами був складений попередній контракт. Для вирішення всіх питань та усунення можливих розбіжностей була проведена особиста зустріч між ТзОВ „БудМаркет” в особі Голови правління П.Ю.Сіфусе та представником фірми „Pogo Global” в особі Директора Філіпа Моріса в м. Коломия.

Перед зустріччю кожна із сторін готується до неї. Наша сторона виробила тактику проведення переговорів, можливий розподіл ролей учасників, послідовність викладення питань що цікавлять, підготували довідкові та інші матеріали що будуть потрібні під час переговорів, розробили шляхи розв’язання розбіжностей та претензій, підготували можливі відповіді на питання партнера.

При проведенні переговорів представники „Pogo Global” розглянули предмет майбутнього контракту, а також затвердили базу договірних цін. Затвердили, що контракт буде підписаний як на українській так і на англійській мовах.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 


Інші реферати на тему «Міжнародні відносини»: