Сторінка
1

Область програмного забезпечення, цікаве застосування

Область програмного забезпечення, цікаве застосування.

План.

1. Ера інформаційних систем та технологій.

2. Напрями області програмного забезпечення.

3. Застосування програмного забезпечення.

4. Програмні засоби та їх вивчення.

5. Програмне забезпечення – важлива галузь роботи у наш час.

Надворі XXI століття. Ера інформаційних систем та технологій. Будь яке підприємство, організація чи зовсім мала фірма в наш час, жодною мірою не можуть обійтись без пристрою під назвою комп’ютер. Та будь який комп’ютер жодною мірою не зможе працювати без програмного забезпечення. Адже виконує компьютер в більшості випадків лише те, чого вимагає від нього програмне забезпечення. Сама ж область програмного забезпечення й справді є дуже цікавою та водночас дуже складною, адже кожна створена програма повинна працювати з високою точністю та виконувати лише те, чого вимагає від нього користувач, саме в цьому і полягає основна задача перед програмістами, тобто перед людьми які складають ці програми.

Сама область програмного забезпечення поділяється на різні напрями, адже це може бути, як область системного програмування, коли створюються потужні операційні системи так і веб програмування, простіше кажучи створення інтернет-сторінок, які основною мірою так би мовити поєднують різні джерела інформації в одну область і користувач бачить перед собою інформацію різного типу, яка відображається як в текстовому вигляді так і в графічному.

Окремою темою для розмови може бути також область баз даних, які в свою чергу є не від’ємною частиною на будь якому потужному підприємстві, адже саме в базах даних й зосереджена основна інформація, як про саме підприємство так і про те чим воно займається тобто, що саме виготовляє підприємство, збут цього товару, інформація про постачальників сировини, про замовників, дані про самих працівників та багато іншої корисної інформації без якої підприємство не може працювати на повну потужність. На даному прикладі ми навели механізм застосування баз даних. Самі ж програми для прикладу, можуть застосовуватись і на підприємствах із конвеєрним виробництвом де весь процес виготовлення певного товару бере на себе управління програмне забезпечення, тобто починаючи від виготовлення деталей до повного їх складання, що звичайно ж великою мірою полегшує роботу людини на виробництві.

Та програмне забезпечення використовують не лише на підприємствах у самому виробництві, але й у бухгалтерських формах, звітах, зведеннях по заробітній платі та інше, що звичайно великою мірою полегшує їм роботу.

Та, щоб можна було правильно використовувати ту чи іншу програму, нам насамперед потрібно освоїти знання про програми ОС.

Для вивчення шкільних дисциплін, розширення світогляду учня існує велика кількість програмних засобів. Щоб мати уяву про існуючі на електронних носіях засоби навчання, можна звернутися до банку даних Академії педагогічних наук України.

Майже всі програмні засоби для навчання мають зручний інтерфейс, але він, як правило, передбачає вміння працювати з комп’ютером. Для отримання довідкової інформації з різних предметів можна використовувати комп’ютерні енциклопедії – програмні засоби, які містять довідки з різних галузей знань.

Отже, можна зробити висновок, що програмне забезпечення дійсно дуже вадлива галузь роботи у наш час, а отже й спрямоване воно для полегшення роботи людини, саме тому інформаційні технології стали настільки важливі на даний період.

Використана література:

А.Ф.Верлань.

Н.В.Апатова.Інші реферати на тему «Інформатика»: