Сторінка
8

Використання мультимедійних і комунікаційних технологій на уроках інформатики

а) [1;+∞); б) (-∞;1]; в) R; г) (-∞; 1)U(1;+∞).

6. Графік функції f(x) = x3 симетричний відносно:

а) осі OX; б) осі OY; в) початку координат.

7. Паралельного перенесення графіка функції на 4 одиниці вправо вздовж осі ОХ

а) ;б) ; в) ; г) .

8. Паралельного перенесення графіка функції на 4 одиниці вліво вздовж осі ОХ

а) ; б) в) г)

9. Паралельного перенесення графіка функції на 3 одиниці вгору вздовж осі ОY

а) б) в) г)

10. Паралельного перенесення графіка функції на 3 одиниці вниз вздовж осі ОY

а) б) в) г)

Домашнє завдання:

за підручником «Алгебра 9» автори А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір-Харків: Гімназія – 2009

Повторити п.п. 9, 10, виконати №№. 314,321, 325*(додатково)

Тема уроку: Застосування кількох способів розкладу многочленів на множники

Мета уроку:

Навчальна: повторити та систематизувати знання та уміння учнів виконувати розкладання многочленів на множники різними способами та перетворення цілих виразів у многочлен; сформувати уявлення учнів про способи дій при комплексному використанні різних способів розкладання многочленів на множники; узагальнити знання учнів про види завдань, що розв'язуються із використанням розкладання многочленів на множники.

Виховна: виховувати прагнення допомагати один одному вчитися. виховувати культуру математичного мовлення, упевненість у своїх силах.

Тип уроку: комбінований.

Розвивальна: розвивати пізнавальну активність, логічне мислення, увагу;

Обладнання: презентація до уроку в програмі я Power Point, мультимедійне обладнання, допоміжні картки для Математичного лото, картки із завданнями для самостійної роботи.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

Привітання. Слайд 1 (тема уроку)

Позитивне налаштування на співпрацю.

Сьогодні наш урок має пройти успішно, результативно, ми маємо показати свою обізнаність та компетентність у цій темі.

Слайд 2

У – успішність;

Р – результативність;

О – обізнаність;

К – компетентність.

ІІ . Мотивація навчальної діяльності.

Як ви думаєте, що означає слово компетентність?

Компетентність – це готовність застосувати знання, вміння, навички для розв’язування проблеми.

Отже, для кожного з вас це означає вміти набуті знання і вміння застосувати для розв’язування завдань.

Наш урок покаже, наскільки ви компетентні в цьому питанні.

Слайд 3

Основна мета уроку — систематизувати знання й уміння щодо застосування різних способів розкладання многочленів на множники; застосування перетворень виразів для розв'язування задач різного змісту.

Отже, починаємо.

Перед тим як розв’язати проблему, згадаємо теоретичний матеріал, який допоможе в роботі.

ІІІ. Перевірка домашнього завдання. № 720(1,2), 722 (1,2), 724 (1)

Відповідають учні-консультанти.

ІV. Актуалізація опорних знань.

- Що означає розкласти многочлен на множники?

- Які способи розкладання многочленна на множники ти знаєш?

Усні вправи:

Слайд 4.

1. Многочлен має спільний множник …. х

2. Многочлен має спільний множник ….(с-5)

3. Квадратом якого одночлена є вираз 16а2 … 4а

4. Вираз є різницею квадратів виразів … 2х і у

5. Многочлен є різницею квадратів … (2a+b) та 7

6. Одночлен є подвоєним добутком виразу…. ()

7. Одночлен є подвоєним добутком виразу…. ()

8. Многочлен є …. повним квадратом суми … виразів 1 і 2а

9. Тричлен є… неповним квадратом різниці виразів 3 та у

Слайд 5.

Подати у вигляді добутку:

=

=

Слайд 6.

Знайдіть помилку:

;

;

;

V.Розкласти на множники. Робота в парах.

Математичне лото

Учитель: А зараз ми пограємо в математичне лото. Щоб упоратись із завданнями, треба пригадати способи розкладання на множники.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 


Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»: