Сторінка
10

Особливості розвитку координаційних здібностей у школярів молодших класів засобами рухливих ігор

При організації навчального процесу необхідно надавати 10-15 хв для гри, при цьому необхідно змінювати правила гри, розмір майданчика, музичний супровід для підвищення ефективності розвитку координаційних здібностей у школярів молодших класів.

Для учнів молодших класів необхідний вибір ефективних засобів і методів з використанням рухливих ігор різної спрямованості, які зможуть надати раціональне навантаження, а також не будуть перешкоджати розвитку іншим якостям.

Програма рухливих ігор для дітей молодшого шкільного віку впродовж навчального дня наведена в розділі 3.3.

Тема представленої роботи актуальна так, як на даний час розроблено безліч методів для розвитку координаційних здібностей, в які входять рухливі ігри, і дуже важливо знати як саме гра впливає на розвиток координаційних здібностей і яку саме рухливу гру потрібно застосовувати для розвитку певного виду координації.

Анкетування займає важливу роль в аналізі підходів у фізичному вихованні дітей. Завдяки цьому методу можна зібрати багато інформації про те як розвивається дитина, її відношення до фізичної культури як в школі так і за межами неї. Також можна дізнатися чи подобається дитині вчитель з фізичної культури та методика за якою він викладає.

Провівши педагогічне тестування в учнів молодшого шкільного віку, ми дійшли висновку, що рівень фізичної підготовленості знаходиться на середньому та вище середнього рівнях і більше потрібно приділяти увагу розвитку координаційних здібностей саме одним із засобів фізичного виховання таким як рухливі ігри.

Для підвищення рухливої активності дітей молодшого шкільного віку і покращенню координаційних здібностей необхідно більше використовувати рухливі ігри та естафети, які будуть спрямовані на розвиток всіх можливих здібностей дітей цього віку.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 


Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»: