Сторінка
13

Технологія приготування торта з пісочного тіста „Листопад”

§ зберігати кремові вироби від мікробного забруднення, виділяти для їх приготування окреме приміщення, обладнане холодильними шафами;

§ пам’ятати, що обробка кремом виробів є завершальною стадією в технологічнім процесі приготування тістечок і тортів, тому необхідно забезпечити чистий кухонний посуд.

Процес приготування кремів і оздоблень тортів і тістечок виконувати при температурі не вище 17оС. Зберігати торти і тістечка при температурі від 2-6оС. В літній період заварний, масляний, можливо готувати тільки розрішенню СЄС.

Вимоги до якості при експлуатації

устаткування з газовим нагріванням.

На підприємствах громадського харчування використовуються апарати з газовим нагріванням – плити, харчоварильні котли, кип’ятильники і водонагрівники. Для запобігання виникненню нещасних випадків необхідно строго виконувати правила експлуатації, може спричинити вибух, пожежу чи отруєння.

Перед початком роботи необхідно ввімкнути вентиляцію та перевірити приміщення. Якщо відчувається запах газу, то забороняється вмикати чи вимикати електроприлади, освітлення, вентиляцію, запалювати свічки. Після провітрювання перевірити чи закриті всі газові крани. Якщо запах газу не зникає треба перекрити ввід його на будівлі та викликати аварійну службову міськгазу. Перед початком роботи перевірити тягу перед газовим апаратом: а якщо її немає, продукти згоряння газу можуть скупчуватися у приміщенні та спричинити отруєння. Тягу перевіряють відносячи цигарковий папірець до газового пальника. Якщо він втягується всередину плити, то тяга нормальна. Якщо тяга погана, то її регулюють за допомогою шибера на димоході та дверцятами сажовловлювача.

Перед розпалюванням теплового апарата протягом декількох хвилин перевірити газопальниковий пристрій. Для запобігання, прискорювання полум’я пальники розпалюють та вимикають при закритому регуляторі первинного повітря.

Використовувати газові пальники не за призначенням не дозволяється, наприклад (для обсмажування птиці). Заборонено самовільно виконувати будь-які приєднання або ремонт. Не можна залишати без нагляду запалену газову апаратуру. У разі відключення газу необхідно закрити крани газових пальників. Заборонено використовувати газові апарати, які мають неопломбовану автоматику.

Один раз на три місяці необхідно перевіряти димохід та очистити його від сажі. Приміщення, в якому встановлено газове устаткування, повинно мати додаткову вентиляцію, яка забезпечує не менш як трьохкратний обмін повітря. Біля кожного газового апарата повинна бути інструкція з правилами експлуатації та вимоги безпеки праці.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 


Інші реферати на тему «Технічні науки»: