Сторінка
2

Про психологічні вправи на зосередження

Регулювання психічної енергії.

Найбільші успіхи у вивченні люської енергії відносяться до здоров’я і довголіття.

Так, як енергія є джерелом життя, то розуміючи, яким чином функціонує енергія і як правильно регулювати її рух, можна прожити довге і здорове життя. Не можна забувати, що ви є частиною природи і підкоряєтесь природним циклам. Якщо ви підете проти такого природного циклу, то наслідком за це може бути хвороба; ось чому у ваших інтересах іти шляхами природи. В цьому і є смисл природнього шляху.

Для постачання організму постійним і необхідним- негативною енергією, потрібно навчитися керувати сутністю, з якої утворюється цей вид енергії.

Справжнє регулювання стається тільки при необхідності робити це свідомо. Регулювати сутність- значить найбільш ефективним чином перетворювати її в енергію, не розтрачаючи даремно.

Збереження сутності передбачає відмову від зловживання нею і енергією, виробленою з неї. Один із найбільш небезпечних варіантів зловживання сутністю і енергією зв’язаний з надмірною статевою активністю.

Однією з кінцевих цілей є регулювання енергії в п’яти органах. Досягнути цієї мети можна, якщо ваш розум здатний відчути стан кожного з п’яти органів.

Спочаткі треба зайнятися регулюванням тіла, дихання і розуму, а тільки після цього можна приступати до регулювання енергії. Якщо потік енергії буде застоюватись або зупиниться, то людина може захворіти і навіть загинути. Тому з цієї причини однією з головних цілей практики є регулювання руху енергії всередині організму. Якщо енергія рухається нормально і рівномірно, всі інші елементи одержують достатнє живлення і зберігають свій звичний, здоровий стан; в цьому випадку людина може розраховувати на довге і здорове життя.

Регулювання енергії включає в себе відновлення, захист, підтримку і підйом.

Відрегулювавши власне тіло, дихання і розум, можна приступати до регулювання енергії. Енергія рухається в тілі двома способами. Перший- це природна, автоматична циркуляція, яка відповідає за внутрішні функції організму. Ця циркуляція не потребує свідомої участі людини. Не потрібно використовувати свій розум, щоб з його допомогою направити енергію до внутрішніх органів, забезпечуючи їх нормальну роботу. Це проходить природно.

Але якщо ви хочете, наприклад, підняти якийсь предмет, то спочатку ваш розум повинен буде формувати ідею про цю дію, а потім вже ця ідея направить цю енергію до рук, наповнюючи м’язи енергією (м’язи без енергії діяти не можуть).

Уміння використовувати розум для взаємодії з енергією включає здібність регулювати тіло, дихання і розум. Спочатку розум здатний відчути потік енергії, потім розуміти енергію. Нарешті після цього він зможе керувати енергією.

Практикуючи регулювання енергії, важливо збільшувати її кількість, одночасно зберігаючи нейтральний стан цієї енергії всередин організму. Дуже важливо навчитися заповнювати резервуари енергії (8 удових судин), не дозволяючи цьому потокові “вилитися” в 12 каналів. Перш за все, потрібно навчитися підтримувати рівномірний рух енергії всередині свого тіла. Після цього можна приступати до поступового очищення енергії і переводу її на більш високий енергетичний рівень. Одне з завдань відносно керуючої енергії включає в себе регулювання цієї енергії, яка знаходиться в восьми чудових судинах і 12-ти каналах. Головною метою цього процесу є наповнення “чудових” судин, а також збереження рівномірного руху енергії по 12-ти каналах при умові правильного її рівня; і доступ до 12 органів.

Мета процесу регулювання захисної енергії полягає в русі енергії до зміцнення поверхні шкіри, що приводить до утворення поля енергії, яке захищає людину від негативних впливів навколишнього середовища і сприяє здоровому росту волосся і нігтів.

Другим завданням є підтримання необхідної кількості енергії в кожному органі.

Головний мозок і дух живляться енергією. Другий етап в регулюванні керуючою енергією полягає в регулюванні поступлення енергії до верхньої частини голови.

Якщо ви навчитесь постійно підживляти свіжою енергією ваш головний мозок і дух, то тим самим ви змлжете скерувати вашу енергію в будь-яку точку тіла, регулюючи функції будь-якого органу.

Фактично ви відправляєте енергію не тільки назовні, до поверхні шкіри, але і в середину- до кісток ( в кістковий мозок). Коли кістковий мозок насичеий енергією, то він виробляє свіжі і здорові клітини крові, а це гарантія оптимального функціонування організму і його доброго внутрішнього захисту.

Є декілька методів регулювання захисної енергії:

1) масаж;

2) поплескування;

3) фізичні вправи;

4) внутрішнє розширення енергії.

Коли ви займаєтесь регулюванням енергії п’яти органів, ваш розум повинен вміти розуміти стан кожного з них. Для цього тіло повинно вміти розслаблятися глибоко до внутрішніх органів,- так, щоб енергія могла без перешкод потрапляти туди. Крім того, ваш розум в медитативному стані повинен бути здібним відчувати ці органи і спілкуватися з ними. Ви повинні вміти відчувати стан внутрушнух органів, розуміти взаємовідношення між п’ятьма органами, п’ятьма стихіями і людськими емоціями. При регулюванні енергією внутрішніх органів дуже корисною є дієта.

Виховання погляду.

Магічне дзеркало.

Магічні дзеркала є приладами, які сконцентровують астральне світло, тому вугілля, кришталь, скло і метали можуть вживатись відповідно до того, що хочуть бачити. Найпростіше із магічних дзеркал- кришталева склянка, заповнена чистою водою. Її ставлять на білу скатертину, кладучи за нею освітлювальний прилад. При такому простому досліді отримуємо дуже ццікаві результати.

Не можна думати дивлячись в магічне дзеркало, можна зразу побачити відображення які хотіли побачити. Магічна операція, навіть незначна, повна спокою і особливо визнавання трудноів завдання.

Дослід повинен проводитися у відповідному спокої. під час нього, дивлячись у дзеркало, не можна опускати повіки, моргати, бо цим губиться результат попередніх зусиль.

Справжнє тренування потребує іншого способу, ніж виділення енергії: потрібно його зосередити і зібрати навколо себе.

Є два способи дії. Перший – велику кількість енергії із зморщеним чолом і строгим виглядом. Це спосіб відштовхуючий; ніби для захисту себе від істот психічних. А другий, навпаки, із сконцннтрованим бажанням досягти результату. В цьому випадку буде концентрація енергії- в самому собі, щоб динамізувати її і відправити по призначенню.

Погляд.

Більшість часу наші очі пасивні і тільки сприймають, але вони можуть бути активними. Погляддом можна говорити, керувати, пропонувати, впливати, переконувати, руйнувати.

Як дивитись? Не слід довго дивитись на когось, це неприємно. Не можна дивитись тупо і невиразно. Є люди з поглядом пасивним, майже неживим, і ви відчуєте, як вас покидають сили, коли ви на них дивитесь.

Ми повинні слідкувати за своїм поглядом і запитувати себе: “Я даю чи беру?” Добре давати і добре брати. Якщо ви будете тільки брати, вас будуть уникати, тому що ви будете духовним злодієм. Дивіться благородно, не напружено, не заставляйте відповідати на ваш погляд. Якщо ви використовуєте свою волю, ви проявляєте насильство, а це дуже неприємно, ніщо не заставить людину робити так, як ви хочете, Ви можете перемогти людину, даючи їй неегоїстичну любов, безкорисно, в цьому секрет успіху. Багато залежить від того, як ми дивимось одне на одного. Дивитись- це ціла наука, які треба вивчати. Наприклад, як погляд впливає на майбутнє людини? Це не дрібниці. Погляд- це синтез всієї істоти, в ньому все відображено: грубість і краса, тупість і розум, благородство і хитрість, сила і слабість. Погляд- це наша суть. Він залишає свій слід там, куди він спрямований; щоб змінити його, ми повинні змінити своє життя, думки, почуття, дії. З очей виходить енергія і падає на людей і предмети.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Інші реферати на тему «Психологія»: