Сторінка
3

Зовнішня економічна діяльність ВАТ “Lara”

8. Канали і методи збуту. Вивчається товарозбутова мережа країні, роль посередників. Особлива увага приділяється аналізу збутової мережі конкурентів, методам і техніці збуту, напрямам обслуговування, рекламі.

Організаційний етап.

Встановлення контакту з обраним партнером.

Після вибору іноземного контрагента, необхідно установити за ним контакт, тобто провести роботу з підготовки до укладання угоди. Ця робота для експортера істотно відрізняється від аналогічного процесу для імпортера, тому вони будуть розглянуті окремо.

Процедура підготовки експортної угоди.

У процесі підготовки експортної угоди продавець може використовувати різні засоби встановлення контактів з потенційними покупцями;

– поправити пропорцію (офорту) безпосередньо одному чи декільком можливим іноземним покупцям;

– прийняти і підтвердити замовлення покупця.

– прийняти участь в торгах.

– прийняти участь у виставках і ярмарках;

– зробити рекламне оголошення з засобами масової інформації, каталог, проспектах.

Під офертою розуміють письмову пропозицію продавця, що надається покупцеві, про продаж партії товару на визначених продавцем умовах. Фірма чи особа, що висунула таку пропозицію, називається офертою.

Оферта містить усі основні умови майбутньої угоди: найменування товару, кількість, якість, ціну, умови поставки, термін поставки, умови платежу, характери й упакування, порядок приймання, здачі, загальні умови поставки.

Процедура підготовки імпортної угоди.

У процесі підготовки імпортної угоди покупець може використовувати такі способи встановлення контактів з потенційним продавцем-експортером:

– направити відомому продавцю замовлення;

– направити запит підприємству, що виробляє потрібні товари;

– направити експортеру безумовний акцент його твердої оферти чи контроферту.

– направити потенційному експортеру комерційний лист про наміри вступити в переговори у відповідь на його пропозицію чи рекламу. (1)

2. Характеристика підприємства.

Відповідно до статті 24 Закону України від 19 вересня 1991 року “Про господарські товариства” відкрите акціонерне товариство (ВАТ) яке має статутний фонд наділений на визначену кількість акцій рівної номінальної акції, і несе відповідальність за зобов’язаннями тільки майном товариства.

Характеристика акціонерного товариства (АТ):

1. АТ є різновидом господарського товариства, має статутний фонд поділений на визначену кількість акцій рівної номінальної вартості.

Акцією є цінний папір без установленого строку обігу, що засвідчує дольову участь у статутному фонді АТ та прав на участь управління ним. Дає право його власникові на одержання частини прибутку у вигляді дивідендів. А також на участь у розподілі майна при ліквідації АТ. Статутний фонд повинен мати не менше 1250 мінімальних плат. При меншій кількості статутний фонд не дозволяється створюватися.

2. АТ несе відповідальність за своїми зобов’язаннями лише майном товариства.

3. Законодавство України поділяє акціонерів на засновників і учасників.

Засновниками вважаються особи які виконують дії пов’язані із заснуванням АТ. Вони вкладають між собою договір який визначає порядок здійснення ними спільної діяльності із заснуванням АТ відповідального перед особами, що є третіми особами.

На відміну від засновників учасники цих товариств погоджуються зробити внесок до статутного фонду товариства, але не беруть на себе будь-які дії та обов’язки щодо його створення.

Відповідно до статті 25 Закону України “Про господарські товариства” в Україні створюються:

• ВАТ акції якого можуть розповсюджуватись шляхом відкритої відпустки та купівлі продажу на біржах;

• ВАТ може випускати акції будь-яких видів акції.

На установчих зборах ВАТ вирішуються такі питання:

– створення АТ;

– затвердження статуту;

– обирається рада АТ (спостережна рада);

– виконавчі та контролюючий орган акціонерного товариства;

– затверджується оцінка вкладів внесених в натуральній формі.

Реєстрація ВАТ

Вищим органом утворення ВАТ є загальні збори товариства. Тут мають право брати участь усі акціонери незалежно від кількості та класу операцій, власниками яких вони є акціонери які беруть участь у загальних зборах реєструються із зазначенням кількості голосів. До компетенцій загальних зборів належать:

• визначення основних напрямів діяльності;

• затвердження планів і звітів на рік;

• створення дочірніх підприємств;

• внесення рішень про притягнення майнової відповідальності посадових осіб органів управління товариств;

• визначення умов оплати праці посадових осіб акціонерного товариства

• прийняття рішення про припинення діяльності товариства. (11)

Отже, на даний час ВАТ “Lara” є юридичною особою, має відособлене майно, самостійний баланс, розрахункові, валютні і інші рахунки в установах банків, круглу печатку зі своєю назвою, штамп, баланси, товарний знак, фірмову емблему, та інші реквізити.

ВАТ “Lara” самостійно володіє і користується та розпоряджається належним її майном. Фірма має вільний найм працівників. А також вона може створювати дочірні підприємства, філії, представництва. Філії і представництва ВАТ “Lara” діють від її імені на підставі положення про них, а дочірні підприємства на підставі статутів затвердженим власником.

ВАТ “Lara” несе відповідальність перед державою своїм майном та коштами в порядку передбаченим чинним законодавством України.

Місце перебування ВАТ “Lara”

Україна, м. Коломия, вул. Театральна 30

Коломийський район

Івано-Франківська область

ВАТ “Lara” здійснює зовнішньоекономічну діяльність відповідно до статуту підприємства та чинного законодавства України. Валютна виручка зараховується на користь державного бюджету, згідно чинного законодавства, використовується нею самостійно, інші вилучення валютних коштів ВАТ “Lara” забороняються.

ВАТ “Lara” веде оперативний та бухгалтерський облік результатів своєї роботи і статистичну звітність. Порядок бухгалтерського обліку і статистичної звітності визначається чинними нормативними актами України.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 


Інші реферати на тему «Міжнародні відносини»: