Сторінка
1

Розробка комплексу маркетингу фірми “Renesanse”

Зміст

Вступ… .

1. Аналіз ринкових можливостей

і вибір цільових сегментів

1.1. Обгрунтування вибору потреби .

1.2. Класифікація потреби за матрицею індивідуальних

потреб

1.3. Мета та місія організації .

1.4. Торгове ім’я та назва фірми .

1.5. Результати та аналіз проведеного маркетингового

дослідження .

1.6. Сегментування ринку

1.7. Позиціонування товару .

2. Розроблення товару… .

3. Ціноутворення… .

4. Організація збуту продукції…

5. Комунікаційна політика… .

Висновки…

Список літератури… .

Вступ

Коньяк… Світ несподіваних відчуттів і душевної гармонії.

Як відчути істинну насолоду ,яка прихована у коньяку?

Відповідь на це запитання своєю діяльністю намагається дати нова фірма Renesanse. Ми молоде підприємство , що відносно недавно функціонує на ринку, але вже здобуло прихильність певного кола споживачів на вітчизняному ринку. Раніше створені нашою фірмою коньяки користувались досить великим попитом на ринку алкогольних напоїв в умовах жорсткої конкуренції.

Будь – яка фірма, що прагне бути попереду своїх конкурентів, повинна постійно дбати про відмінну і незмінну якість свого товару , урізноманітнення продукції. Наша фірма прийняла рішення внести приємні зміни для споживача за рахунок впровадження на ринок нового коньяку “Renesanse”,який містить нову ароматизовану добавку.

Ретельно проаналізувавши ринкові можливості нашого підприємства на даному етапі розвитку, розробивши новий товар, визначивши його оптимальну ціну та організацію збуту, а також сформувавши системи маркетингових комунікацій, для просування нового коньяку та постійного нагадування про вже існуючі, ми розраховуємо отримати достатні прибутки для розширення нашої діяльності та виходу на ринки інших країн.

Наше підприємство намагається задовільнити естетичні смаки споживачів, які є необмеженими, тому навіть за наявності великої кількості конкурентів на ринку, наш товар,ми сподіваємось, знайде свого споживача.

1. Аналіз ринкових можливостей і вибір цільових сегментів

1.1. Обгрунтування вибору потреби

Результати ринкових досліджень, проведені маркетинговою фірмою показали, що на даний час на Західній Україні існує потреба в смачному та якісному коньяку. Тому ми створили своє підприємство Renesanse , яке буде займатися виробництвом коньяків.

Відкриття даного підприємства є доцільним, оскільки на Західній Україні немає жодної фірми, яка б займалась аналогічним виробництвом. Населення купує коньяк Одеського заводу та київської фірми “Гетьман”. Ще одна перевага в тому, що є близкість до ринків збуту, а це зменшить транспортні витрати, витрати на рекламу, контроль на ринку, що в кінцевому результаті позитивно відзначиться на ціні товару.

Група маркетологів, що працюють на фірмі "Renesanse переконані в конкурентоспроможності нашого товару і швидкій ліквідності його, завдяки високій якості, неповторному та вишуканому смаку, відповідному вигляді та упаковці,.

Збут товару планується організувати через власну торгову сітку, яка дозволить забезпечити відповідний контроль над реалізацією товару, швидкому його просуванню.

1.2 Класифікація потреби за матрицею

індивідуальних потреб

Для ширшої класифікації незадоволеної потреби було вико­ристано матрицю класифікації індивідуальних потреб, на основі чого було зроблено такі висновки:

1. По ієрархії потреб

Цю потребу можна віднести до соціальних, адже коньяк є певним самовираженням і підлягає схваленню певною соціальною групою.

2. Фактори, які впливають на формування цієї потреби

До таких факторів належить фінансовий стан споживачів: не завжди вони дозволяють собі купити коньяк; вікові - зрозуміло, що діти його не купуватимуть, оскільки це алкогольний напій .

3. По часовим параметрам

Цю потребу можна віднести до поточної і до перспективної, бо коньяк питимуть завжди і без нього рідко обходяться на свята, весілля, вечірки та різні схожі заходи.

4. За принципом задоволення

Ця потреба задовільняється товарами, оскільки наша фірма випускає коньяки на будь-який смак тощо.

5. За чіткістю переводу в характерний товар або послугу

Ця потреба є невизначеною.

6. За ступенем принципового задоволення

Ця потреба задоволена не повністю, тому що коньяк не п’ють з такого приводу як пиво.

7. За масовістю розповсюдження

Ця потреба класифікується за соціальною ознакою, зокрема: по доходу, бо не кожен зможе собі дозволити придбати часто коньяк, та й по різноманітності смаків, адже не всі віддають перевагу йому перед іншими алкогольними напоями.

8. По еластичності

Цей товар є еластичним.

9. За природою виникнення

Потреба в коньку не є основною.

10. За суспільною думкою

Цю потребу відносять до соціально-нейтральної.

11. За глибиною проникнення у суспільну свідомість

Ця потреба є усвідомлена всією потенційною соціальною групою це люди, які не увляють свята без коньяку; та частково свідомою, адже людину завжди можна в чомусь переконати під впливом реклами, тощо.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6 


Інші реферати на тему «Маркетинг, товарознавство»: