Сторінка
3

Організація навчально-виховного процесу в групі дітей середнього дошкільного віку

Конспект узагальненого заняття з англійської мови

Тема : «Знайомство» для середньої групи

Мета: повторити і закріпити знайомий лексичний матеріал, розвивати монологічне та діалогічне мовлення, виховувати інтерес та любов до англійської мови, розвивати фонематичний слух. https://npfpr.ru тормоз колодочный для тельфера ткт.

Завдання:

Закріпити вивчений матеріал, граматичні конструкції: « Hello», «I am ….», «Good bye», «What’s your name?», «It’s my name», «Come in», назви кольорів: red, white, black, grey, green,blue.

Вчити узгоджувати дії зі словами.

Розвивати фонематичний слух, логічне мислення, сприймання, артикуляційний апарат.

Виховувати посидючість, допитливість, бажання до вивчення англійської мови, організованість, увагу, пам’ять, любов до іноземної мови.

Матеріали: хатинка, м’ячик, диск з записом пісні «Hello».

Хід заняття

Привітання: - Доброго ранку, діти! (Hello,children!)

- Hello!

Пам’ятаєте до нас приходив друг з іншої країни Вінні? – Так!

Сьогодні Вінні знову прийшов до нас в гості і буде допомагати нам вчити англійську.

Фонетична зарядка.

- А зараз давайте трошки потренуємо наші язички разом з нашем гостем, Вінні.

Кожного дня Вінні робить багато справ. Вранці він протирає дзеркало, але спочатку він подихай на нього: [h-h-h].

Потім він дивиться в дзеркало і дивується який же він симпатичний: [ou-ou-ou].

Від цього в нього дуже підвищується настрій і він співає: [e-e-e, he-he-he, l, l, l, lou-lou-lou, he-lou, he-lou, he-lou].

Йому так подобається ця пісенька, що він забуває про час. Він дуже засмучується, коли бачить,що спізнюється до сніданку: [ai-ai-ai].

На сніданок Вінні обожнює їсти мед:[em-em-em]. Мед надзвичайно смачний і Вінні радіє: [ai-em, ai-em, ai-em].

Тигр дуже любить лякати Вінні. Він кричить за дверима страшним голосом:

[g-g-g].

Часто приходить в гості до Вінні Пятачок.Він дуже втомився і тяжко дихає: [u-u-u]. Він стукає в двері: [d-d-d], [gud- gud- gud].

Топає ножками щоб встряхнути пилюку [b-b-b] і заходить в дім. Друзі дуже раді зустрічі.

А коли вони прощаються вони співають : [ai-ai-ai][bai-bai-bai]['gud' bai] ['gud' bai] ['gud' bai].

Повторення і закріплення матеріалу.

- Дітки, Вінні запрошує нас до себе в гості. Підемо до Вінні?- Так! Але в нашого англомовного друга є декілька правил і якщо ви їх не виконаєте, то не зможете зайти до нього в казковий будиночок.

Отож, давайте уважно послухаємо правила Вінні, для того щоб потрапити до нього в гості:

- Коли ми підійдемо до будиночка, кожен з вас має постукати і сказати « Hello!» (Привіт), а хазяїн будиночку (Вінні) буде запитувати: «What’s your name?» (як тебе звуть?) і якщо ваші відповіді будуть правильними, тоді ви зможете зайти до Вінні в будиночок, а якщо не правильно, то в будиночок не пускають.

Підходить до будиночку Даша, стукає та каже - « Hello!», а Вінні запитує «What’s your name?», Даша відповідає «I am Dasha». Вінні запрошує в будиночок і каже :«Come in!» . Якщо відповідь не правильна, то в будиночок не можна заходити.

Гра повторюється декілька разів, поки всі не зайдуть до будиночка. Після того як діти зайшли до будиночка, всі співають пісню «Hello».

- Дітки, дивіться, який яскравий будиночок у Вінні. Тут стільки яскравих кольорів. Вихователь вказує на певний колір і запитує:

What color is it?

Діти відповідають:

It is red.

It is green.

Фізкультхвилинка:

Hands up! - Clap, clap.

Hands down! - Shake, shake.

Step left! - Clap, clap.

Step right! - Clap, clap.

Turn yourself around! - And clap,clap,clap!

Ігри.

Гра «Хто швидше?». Дітям по черзі кидають м’ячик,вихователь запитує «What’s your name?», кожен повинен швидко назвати своє ім’я на англійській мові, гра повторюється 2-3 рази.

Гра «Незнайомці». Діти уявляють, що серед них є англомовні гості, сідають навпроти один одного, вітаються і представляють себе (вихователь обирає, хто буде незнайомцем), потім діти міняються ролями і гра повторюється.

Прощання:

Дітки, сподобалось вам сьогодні наше заняття? – Так.

Будемо вчити ще англійську? – Так!Давайте попрощаемося з нашим другом Вінні: «Good bye».

Конспект заняття з ліплення для середньої групи «Калинка» на тему: «Грибочки»

Мета: розвивати дрібну моторику пальців рук, викликати інтерес до створення композиції, навчити прийомам моделювання капелюшка та ніжки гриба.

Завдання: - навчити дітей ліпити гриби конструктивним способом із двох-трьох частин (ніжка, шапка, галявинка)

- навчити прийомам моделювання капелюшка гриба: розкатування кулі й сплющування у форму пряника або диска.

- розвивати здібність до формотворення, уяву, пам’ять, зосередженість, організованість, увагу.

- виховувати посидючість, інтерес до створення композиції з пластиліну.

Попередня робота з дітьми: бесіда про гриби. Розглядання зображень грибів.уточнення уявлення про будову грибів (ніжка.шапка), пошук аналогій (парасолька, дитяча пісочниця, настільна лампа). Підготовка основи для колективної композиції: справжній пеньок або циліндрична побутова форма (банка) з наліпками у вигляді кореня та сучків.

Матеріали: плакати «Грибна галявинка», «Осінь», комплект технологічних карт із ліплення «Гриби».

Хід заняття

Виховаетль показує дітям композиційну основу – справжній пеньок або побутову форму, обліплену заздалегідь пластиліном, з наліпками у вигляді кореня й сучків та двома-трьома пластиліновими грибами. Читаю уривок з вірша В. Шипунової «Грибний пеньок» :

Теплий снячний деньок,

На галявині пеньок.

На пеньку стоять опеньки-

Тонконогі та міцненькі.

Стережуть пеньочок свій:

- Далі йди!Отут не стій!

Вихователь пропонує дітям зліпити ще багато грибів і розмістити на пеньочку. Уточнює уявлення дітей про зовнішній вигляд (будову гриба) і показує способи ліплення ніжки й шапки:

у гриба одна ніжка, довга і світла. Беремо шматочок пластиліну білого або жовтого кольору, розкатуємо в долоньках стовпчик (зкочування)

у гриба велика шапка – кругла та яскрава;беремо шматочок пластиліну червоного або коричневого кольору,розкочуємо в долоньках кульку (кругові рухи долонь) і сплющуємо щоб вийшов пряник або печиво.

шапка тримається на ніжці, лежить зверху; акуратно з’єднуємо ніжку і шапку - ось так.

Самостійна робота дітей.

Заключна частина:

- ставимо гриб на пеньок, прикріплюємо – міцно, але акуратно притискаємо.

- якщо наш грибок росте на галявині,а не на пеньочку, то відщипуємо шматочок зеленого пластиліну,сплющуємо і кріпимо до ніжки гриба внизу.

А тепер давайте подивимося яка гарна композиція в нас вийшла.Тепер кожен із вас обере той грибочок,який йому найбільше сподобався.

Консультація для батьків середньої групи на тему: «Вивчення англійської мови в дошкільному віці»

У наш час знання англійської мови – вже не примха чи хобі, а часто – необхідність. І закладати підґрунтя майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов. В якому віці починати вивчати іноземну мову? Спеціалісти кажуть, що насправді відповідь проста: „Краще раніше, ніж ніколи”. До п’яти років діти володіють лінгвістичною геніальністю. Вони здатні запам’ятовувати 20-30 нових слів в день. Здібності до мов зазвичай є або їх немає. Статистичні дані свідчать, що дівчата розвиваються лінгвістично швидше, ніж хлопчики. Вони раніше починають говорити та й словниковий запас у них більший Фахівці зазначають: навіть якщо Ви в майбутньому збираєтеся віддати Вашу дитину до мовної школи, де вона з першого класу буде серйозно вивчати іноземні мови, навчання англійській мові до школи ні в якій мірі не буде зайвим. На думку фахівців, подібні заняття необхідні малюкам по ряду причин. Так, раннє знайомство з англійською підготує дитину для вивчення мовних тонкощів в майбутньому. Крім того, ненав'язливе навчання мови сприяє розвитку у дошкільників пам'яті і творчих здібностей. Важливо також враховувати, що маленькі діти (приблизно до 6-річного віку) з легкістю сприймають і засвоюють фонетичні та граматичні конструкції англійської мови. Фахівці також говорять, що в цьому віці діти здатні запам'ятовувати навіть більше інформації, ніж дорослі люди. Головне, в якій формі подається матеріал і як саме проходить процес навчання.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5 


Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»: