Сторінка
2

Ринок меблів

Висновки

У наш час, нарешті, з’явилась можливість вибирати. Ринок меблів, зокрема його сегмент — шафи-купе, нині можна назвати ринком покупця, позаяк саме споживачі диктують свої умови, нав’язуючи виробнику певні смаки та уподобання, багато в чому, щоправда, зумовлені особливостями їх оселі. Таким чином, процес придбання меблів стає приємним та спокійним, хоча для кожного все ще залишається надзвичайно відповідальною справою.

Споживачі вимогливі не лише до якості меблів, але й до роботи з простором, кольором та стилем. Зараз, коли молодь стала активною частиною суспільства і справжнім творцем майбутнього, молодшає і змінюється бізнес та, відповідно, мода на інтер’єри. Саме тому багато дизайнерських агентств пропонують своїм клієнтам більш сучасний, «помолоділий» інтер’єр, в якому разом із класом і стилем поєднувалася б невимушена розкіш. Тотальна схожість побуту, меблів, способу життя давно відійшла у минуле. Починаючи з кінця 90-х рр. минулого століття можна і просто необхідно дозволити собі індивідуальний дизайн, авторський інтер’єр. Так звані корпусні меблі, основа наших традиційних стінок, як правило, виконані з ламінованої ДСП або MDF, будуть поступово видозмінюватись. Нині стінки модно розсувати, розставляти у різні кімнати, що дає відчуття більшої свободи простору й повітря. Новою тенденцією є розділ простору кімнати за допомогою розсувних міжкімнатних перегородок, за кожною з яких панує свій світ.

Дедалі більш популярними стають меблі з «масиву» або натурального дерева. Причому «масивом» можуть бути не всі меблі, а лише зовнішні елементи-прикраси.

Мати стильний інтер’єр — не означає витратити чималу суму грошей. Відомо, що інтер’єр відображає гармонію людської душі. Проте, створюючи свій «маленький світ», не слід забувати про те, що гармонія меблів в інтер’єрі переважно залежить від кольору стін, гардин, портьєр, різних освітлювальних приладів.

Список використаної літератури

1. Андрійченко С.В. Ринок комфорту // Інтер’єр. – 2004. - №11.

2. Коваленко В.І. Ринок меблів в Україні // Економіка. – 2003. - №5.

Перейти на сторінку номер:
 1  2 


Інші реферати на тему «Маркетинг, товарознавство»: