Сторінка
7

Розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях

48. Власник підприємства зобов'язаний аналізувати причини нещасних випадків, розробляти і здійснювати заходи щодо запобігання виробничому травматизму та професійним захворюванням.

49. Санепідстанції у разі гострого отруєння (захворю­вання) на підставі акта за формою Н-1 заповнюють «Картку обліку професійного отруєння (захворювання)» за формою, затвердженою МОЗ, для обліку і аналізу цих випадків із застосуванням ЕОМ.

60. Міністерства та інші центральні органи державної виконавчої влади, до сфери управління яких належать підприємства, засновані на загальнодержавній власності, зобов'язані аналізувати причини виробничого травматизму і гострих професійних отруєнь (захворювань), доводити результати аналізу до відома підвідомчих підприємств, вживати заходів до запобігання подібним випадкам у подальшому.

Вказані органи через засоби масової інформації повідомляють населення відповідного регіону, працівників галузі яро причини нещасних випадків, розроблені заходи щодо запобігання їм, а також про виконання територі­альної або галузевої програм з охорони праці.

61. Органи державного нагляду за схоролою праці систематично перевіряють ефективність профілактики

Література

«Законодавство України про охорону праці», том 1,К-1997

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7 


Інші реферати на тему «БЖД, охорона праці»: