Сторінка
1

Взаємодії між кольором і характером людини

Натуральних блондинок надзвичайно мало, -- натомість багато жiнок змолоду фарбують волосся. Тому варто говорити не про природний колiр, а про те, який вiдтiнок обрала жiнка i якою вона хоче бути.

Свiтле волосся -- ознака нiжностi, слабкостi, залежностi. Це м'якi люди, якi прагнуть захисту.

Можливо, комусь це образливо чути, але, за статистикою, блондини значно поступаються iнтелектом темноволосим. Люди з темним волоссям -- запальнi, надзвичайно енергiйнi. Вони мають невичерпну сексуальну енергiю.

Темноволосi люблять бути в центрi уваги i це їм вдається. Адже через високий рiвень iнтелекту цi люди є доволi цiкавими спiврозмовниками.

Люди з рудим вiд природи волоссям часто почуваються iншими й страждають вiд комплексiв. Їм важче себе полюбити, бо вогняний колiр впадає у вiчi й не усiм подобається.

Натомiсть люди, якi фарбують волосся у яскраво-червонi вiдтiнки, прагнуть привернути до себе увагу, бути постiйно на виднотi. Це дотепнi, розкомлексованi особистостi, яким, як кажуть, палець в рот не клади.

Голубi очi свiдчать про слабкiсть людини, залежнiсть вiд когось чи вiд стосункiв. Люди з такими очима часто закохуються i повнiстю вiддаються почуттю. Вони ладнi виконувати всi забаганки партнера, повнiстю йому пiдкорятись та залежати вiд нього.На роботi вони --не лiдери i не керiвники, а виконавцi, якi роблять те, що їм скажуть. Голубоокi люди не схильнi до спiвпереживання та розумiння iнших, вони енергетично слабшi i часто не розумiють оточуючих.

Люди з карими очима -- повна протилежнiсть голубооким. Це надзвичайно енергетично сильнi особистостi, якi добре знаються на людях. Вони зауважують в оточуючих найменшi змiни настрою, їх важко обманути.

Кароокi люди надзвичайно спiвчутливi, готовi прийти на допомогу i вирiшити чужi проблеми, жертвуючи власним часом, силами, здоров'ям i навiть грошима. На роботi вони -- лiдери, вмiють правильно органiзувати, заохотити працiвникiв до плiдної працi.

Зеленi очi зазвичай у творчих, самобутнiх особистостей. Це незалежнi люди, якi понад усе цiнують свободу. Але це й авантюристи, якi флiртують та закохують у себе людей, не вiдповiдаючи їм взаємнiстю. Зрада для них -- майже норма.

Власники сiрих очей, з одного боку -- люди слабкi, схильнi залежати вiд iнших. Але, знаючи про цю слабкiсть, сiроокi люди тримають iнших на дистанцiї. Вони не хочуть зав'язувати серйознi стосунки, щоб не "розчинитися" в iншiй людинi. Часто не вмiють спiвпереживати та розумiти оточуючих. На роботi малоiнiцiативнi, роблять лише те, що потрiбно. I не бiльше.

Темно-синi, майже сталевого кольору очi характернi для рацiональних людей з твердим характером. Це витривалi особистостi, яких жоднi проблеми не зламають. У них завжди є

сила, натхнення та бажання йти далi, досягаючи мети. Вони рiдко вступають у контакт з оточуючими, ладнi робити все самотужки.

Про тест Люшера чули не всі. Це коли за перевагою одного чи іншого кольору визначається психологічний стан людини. Зміст теорії Люшера в тім, що характер людини базується на чотирьох кольорах (синій, червоний, жовтий, зелений). Якщо один із кольорів домінує над іншими, виходить, у людині переважає щось одне –наприклад, потреба в змінах (жовтий) чи бажання самоутвердитися (зелений). По тому, хто перед нами – синя, зелена, жовта чи червона людина – можна здогадатися і за одягом, і навіть за інтер’єром.

Хоча “червоні” зовсім не зациклені саме на червоному, а “зелені” – на зеленому. А ось на які типи можна класифікувати житло, відштовхуючись від теорії Люшера.

“Синій тип”

Це невеликий і ледь сентиментальний будинок, у якому панує відчуття тепла і спокою. Тут обов’язково є заокруглені вікна, арки, багато невеликих приміщень, ширм, затишних закутків, не призначених для сторонніх поглядів. Почуття безпеки підсилюють товсті стіни і низькі стелі. Кольори в основному теплі: бежевий, пастельно-жовтогарячий, охристо-золотавий, переважає бічне висвітлення. З матеріалів в інтер’єрі більше всього дерева, причому теплих натуральних відтінків. У вітальні або їдальні напевно стоїть круглий стіл з скатертиною, над ним лампа з абажуром, тут багато накидок, пледів, килимів – словом, усього, що робить будинок теплішим, квіти в горщиках, витончені невеликі штучки, гарна бібліотека, багато фотографій близьких, причому для господаря якість знімків неважлива. Досить характерна наявність музичних інструментів і нот, і не важливо, уміє грати господар чи ні.

Перед нами так званий “синій” тип людини. Його основна внутрішня потреба – знайти розуміння і спокій. Найбільше він хоче мати поруч добру душу і захист. Люди цього типу чуттєві і вразливі, вірні і миролюбні. Ніколи не грублять, не виносять брудної лайки, схильні до меланхолії. Будинок для них – тихий куточок, у якому можна сховатися від тривожного світу і заспокоїтися.

“Зелений тип”

Загальне враження: престижний, ґрунтовний, консервативний будинок. Двері масивні, але красиві. Усередині впадає в око солідність і дорожнеча речей. У цьому будинку усе покликано вселити повагу до господаря. Панують прямокутні форми. Висока стеля і високі вузькі вікна, часто з ґратами. Взагалі мотив ґрат, міцності і безпеки, присутні скрізь в інтер’єрі – наприклад, ґратчасте плетиво скляних внутрішніх дверей, меблі масивні, часто антикварні. Тут використано багато твердих, міцних і престижних матеріалів, таких, як мармур і метал, шкіра, оксамит, велюр. Кольори не пастельні, а обов’язково насичені. Набір аксесуарів і прикрас такий: дорогі картини, масивні напольні вази, кришталь, антикваріат. Фамільні портрети гордо красуються в гарних рамах, і саме в цих будинках можна зустріти фотознімки господарів з відомими людьми. Дуже характерна ознака – колекції, від пивних банок до стародавньої порцеляни. Нагороди, грамоти, дипломи, мисливські трофеї – загалом, усі символи успіху виставлені для загального огляду.

Господар будинку – зелена людина. Його головна внутрішня потреба –прагнення утвердити свою значущість. Він воліє володіти ситуацією, а не підкорятися їй, цінує матеріальне благополуччя, консервативний, законослухняний, педантичний, упертий, працьовитий, заповзятливий. “Зелені” прагнуть до влади і положення в суспільстві, тому їх багато серед держчиновників і підприємців.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Інші реферати на тему «Різне»: