Сторінка
2

Діловодство суду

Я ознайомилась із реєстрацією і обліком речових доказів.

Речові докази зберігаються у спеціальному сховищі, обладнаному металевими дверима, решітками. Такі обов'язки виконує старший секретар суду Мартищук О.В. Для обліку речових доказів у суді ведеться спеціальний журнал. Усі речові докази, що надходять до суду реєструються в день надходження. Усі докази повинні бути опечатані, з описом вміщеного та номером справи, до якої долучаються.

Я займалась реєстрацією речових доказів, отже при реєстрації речових доказів, їм присвоювала реєстраційний номер із зазначенням дати, номеру справи, П.І.Б. обвинуваченого . При реєстрації до нього чіпляється бірка, на якому зазначається номер ,за яким справа зареєстрована в суді, а також указується номер речового доказу.

Додані до справи дорогоцінні метали, монети, готівка національної та іноземної валюти зберігаються у відповідних фінансових установах.

Після внесення судового рішення в журналі зазначала його дату та прийняте судом рішення, з яких були: знищення, повернення особам від яких вони були одержані, або передаються особам, за якими визнано право володіння.

Використання речових доказів для службових чи інших потреб категорично забороняється.

Я ознайомився із роботою щодо фіксування судового процесу . У райсуді у цивільних і кримінальних справах секретарем судового засідання ведеться протокол судового засідання, а також за заявою сторін справи фіксуються технічними засобами за спеціально встановленою комп'ютерною програмою на дисках і додаються до матеріалів розглянутої справи. За клопотанням учасників розгляду справи може бути здійснено повне або часткове роздрукування судового процесу.

Відповідальним працівником робляться копії дисків із записом процесу розгляду справи, що зазначається у спеціальному журналі із даними про назву справи, номер, дату розгляду та із зазначенням архівного номеру і зберігаються в архіві суду.

Я брала участь у веденні письмового протоколу судового засідання, який ведеться під час вчинення окремої процесуальної дії. У протоколі зазначала дату та час процесуальної дії, найменування суду, прізвище та ініціали судді, секретаря судового засідання, справа, що розглядається, імена сторін та інших осіб у справі, усі розпорядження головуючого, заяви і клопотання сторін і інших осіб, докази , час закінчення процесуальної дії і інші суттєві обставини визначені Цивільним процесуальним кодексом України, прийнятим 18.03.2004р., який набрав чинності з 01.01.2005р.

Протоколи у кримінальних справах ведуться за Пам'яткою про ведення судового процесу, а також згідно з Кримінально-процесуальним кодексом України, якими визначено порядок ведення протоколу.

Після оформлення протокол підписував головуючий по справі та секретар судового засідання.

руху; за порушення законодавства про працю, за порушення порядку проведення розрахунків і інших правопорушень у підприємницькій діяльності; за вчинення насильства в сім'ї.

У постанові зазначаються : номер справи , час і місце розгляду справи, анкетні дані про порушника, суть правопорушення , підтвердження про правопорушення , це є протоколи про адміністративні правопорушення , акти перевірок, пояснення порушника тощо. Винним особам призначаються такі види адміністративних стягнень: попередження, штраф, конфіскація, адміністративний арешт і інші. Постанови суду про адміністративні правопорушення , як і інші рішення суду є обов'язковими для виконання для правопорушників і інших органів і посадових осіб. Якщо правопорушник добровільно не виконує постанову суду про адміністративне порушення , якою призначено штраф, така постанова направляється на виконання у відділ Державної виконавчої служби на виконання.

Перейти на сторінку номер:
 1  2 


Інші реферати на тему «Діловодство»: