Сторінка
3

Коктейль

Використання яєць

Беріть тільки свіжі яйця. Яйця кладуться в шейкер перед додаванням спиртного напою. Щоб відокремити жовток від білка, розбийте яйце об край шейкеру і переливайте білок, і жовток з однієї половини шкарлупи в іншу, проливаючи білок у шейкер, поки в шкарлупі не залишиться тільки жовток. Для готування охолоджених напоїв яйця змішуються з колотим льодом.

Як зробити фруктовий твіст

Натріть край келиха вузькою смужкою фруктової шкірки, щоб зволожити його ефірними оліями, оберніть смужку шкірки навколо келиха і потім покладете ще небагато шкірки в сам напій. Гарнір «Кінська голова» (Horse's Neck) являє собою шкірку цілого фрукта, що звертається у виді спирали, один кінець якої вішається на край келиха, а інша частина опускається усередину.

Охолодження келиха

Перед використанням келих завжди потрібно остудити або в холодильнику, або наповнивши його колотим чи струганим льодом, після чого лід, що станув, варто витрусити.

Готування льоду для пуншу

Лід для пуншів потрібно готувати за день до використання. Для готування льоду використовується свіжа і чиста вода, що наливається на три чверті в які-небудь невеликі пластмасові ємності. Додаються вишні Мараскіні і фруктові скибочки, наливається небагато червоного чи зеленого вишневого чи соку харчового барвника. Потім ємності містяться в холодильник. В міру танення шматочків льоду в пунші фрукти будуть випадати в напій.

Розмішування напоїв

Розмішувати треба всі напої, що містять чисті спиртні напої і лід. Газовані напої розмішуються повільно. Ніколи не розмішуються лікери (солодкі настойки), пускафе (Pousse Caffe) чи шутери (Shooter).

Збивання коктейлів

Любою напій, що містить цукор, соки, чи яйця сливки, повинний бути добре збитий. Для додання пінистого виду використовується електричний міксер. Потім напій проціджується в келих через ситечко.

Фрукти і фруктові соки

Використовуйте завжди свіжі фрукти, перед уживанням добре їх промийте. Фрукти ріжуться чи часточками скибочками. Товщина скибочок повинна бути 68 мм. Скибочка розрізається по радіусі до центра, щоб можна було прикріпити його на край келиха. Зберігаєте скибочки фруктів охолодженими; протирати скибочки і проціджувати сік випливає тільки перед уживанням. Спиртний напій потрібно додавати завжди після соку.

Список використаної літератури

1. Гисин И.Б., Сирик В.И., Чекулаева Л.В.,Шалыгина Г.А. “Технология молока и молочных продуктов”. – М:Пищевая промышленность, 1973 с 181-225

2. Драйзер Т Большая энциклопедия кулинарии, ЭКСМО, – 2008

3. Рецепты online. http://www.o-ede.ru/?recept&cat=11

4. Дэвид Иоахим. Завтрак, обед и ужин. Гениальные кулинарные рецепты и хитрости. Блестящие советы. – АСТ, – 2008.

5. Коктейль на сайте www.recept.by

"b&b" коктейль

 b&b коктейль

Ингредиенты:4-6 кубиков дробленого льда, 1 часть бренди, 1 часть ликера Бенедиктин.Приготовление:Положить лед в кувшин. Влить бренди и Бенедиктин, перемешать.Перелить в охлажденный коктейльный бокал. Порция на 1 бокал. .

"cocktail" классический

 cocktail классический

Ингредиенты:Долька лимона, 1 ст л сахара, 4-6 кубиков колотого льда, 2 части бренди,1/2 ч ликера Кунатро (Curacao), 1/2 ч ликера Мараскин (Maraschino), 1/2 ч лимонного сока, завиток из лимонной цедры для украшения.Приготовление:Натереть ободок бокала долький лимона и обмакнуть в сахар, чтобы получил .

"milk" молочный коктейль с бананом и манго

 milk молочный коктейль с бананом и манго

Ингредиенты:150 гр натурального йогурта, 1 банан, очищенный и порезанный, 1 спелый манго, очищенный и порезанный, 4 ст л жидкого меда, 350 мл свежего апельсинового сока,мускатный орех по вкусу.Приготовление:Положить все ингредиенты (кроме мускатного ореха) в блендер и взбить.Разлить по высоким бокал .

"mousse" быстрый малиновый

"saydkar" коктейль

Ингредиенты:4-6 кубиков дробленого льда, 2 части бренди, 1 часть трипл сек, 1 часть лимонного сока, гирлянса из апельсиновой цедры для украшения.Приготовление:Положить лед в шейкер. Влить бренди, трипл сек и лимонный сок, встряхнуть пока не появится пена.Перелить в охлажденный бокал и украсить апель .

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4 


Інші реферати на тему «Технічні науки»: