Сторінка
3

Монітор керівника страхової компанії як інструмент вирішення проблеми автоматизації

- коефіцієнт збитковості;

- середня страхова сума на один об’єкт страхування;

- середня страхова сума на один постраждалий об’єкт;

- вага ризику;

- збитковість страхової суми;

- норма збитковості;

- частота збитку;

- частота страхових випадків;

- вага збитку;

- базова страхова премія;

- резерв незаробленої премії;

- резерв заявлених, але неврегульованих збитків;

- резерв збитків, що відбулися, але не заявлені;

- резерв попереджувальних заходів.

- розрахунок частки перестраховиків в резерві незароблених премій.

Контролінг в ВАТ СК “Алькона” здійснюється з Монітору керівника, та передбачає прийняття рішень на підставі аналізу інформації бази даних. Він містить: - Вивчення значень визначених показників за період, що аналізується. - Вивчення зміни структури визначених показників за період, що аналізується.

Таким чином, в наочній формі з використанням діаграм та графіків надаються дані вертикального та горизонтального аналізу, що містять якісні та кількісні показники стану компанії та її розвитку і можуть бути використані при аналізі, плануванні та прогнозуванні оперативної діяльності. Періоди для аналізу можна встановлювати будь-які з дискретністю в 1 день. Плани або шлях до вдосконалення

Один з нових напрямків розвитку – створення нової складової “Монітору керівника” – “Ситуаційного монітору”. Цей монітор надаватиме вже не саму інформацію, а результати її аналізу у вигляді коефіцієнтів та визначатиме необхідні заходи. Для цього при реалізації “Ситуаційного монітору” необхідно: Визначити: - систему коефіцієнтів для оцінки (збитковості, збалансованості та ін. в різних розрізах); - бальну оцінку кожного коефіцієнта;

- групи коефіцієнтів;

- вагові значення кожної групи коефіцієнтів;

- ситуаційний план ризик-менеджменту, який містить значення відхилень від нормативних показників за групами та методами регулювання.

Реалізувати форму “Ситуаційний монітор”, яка надаватиме в наочному вигляді: - поточні значення коефіцієнтів з контролем інтервальних значень коефіцієнтів за групами; - аналіз коефіцієнтів в прив’язці їх до ситуаційного плану ризик-менеджменту з наданням рекомендацій по методах регулювання; - визначення суми балів та заходів фінансового менеджменту по компанії.

Ми вважаємо, що стратегічні напрямки розвитку були встановлені вірно та послідовно виконуються завдяки високій кваліфікації, досвіду та творчому потенціалу спеціалістів компанії.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Інші реферати на тему «Страхування»: