Сторінка
2

Мати Тереза як взірець доброчинності та милосердя

Господь поклав на нас обов'язок ділитися дібрами з убогими, нещасними, жебраками . Якщо ми цього не робимо, то чи ми вправі ходити до храму і приймати Тіло Христа?

Якою мірою слід ділитися? Десятиною, десятою частиною наших прибутків, хоч які б вони були. Це тільки мінімум… Церква повинна як молотом бити в серця вірних оцією дуже старою біблійною традицією десятини. І не забуваймо, що коли ми даємо, то Господь повертає нам у стократ більше.

Висновки

Усе своє життя монахиня самовіддано присвятила служінню смертельно хворим, убогим і безпритульним. 150 тисяч прочан заповнили у Римі площу Святого Петра та сусідні вулички, що стати свідками церемонії беатифікації – долучення до лику блаженних -найвідомішої у світі сестри милосердя. Понтифік відслужив традиційну для таких випадків месу, виголосив формулу беатифікації, після чого з портрета матері Терези, встановленому на фасаді собору святого Петра, зняли простирадло.

Відтепер у церковному календарі з’явився день матері Терези, котра померла порівняно недавно у віці 87 років, і, схоже, у рекордні терміни буде визнана святою. Випадок її канонізації - виняток у церковних правилах. Папа Римський Іван Павло Другий особисто доклав зусилля, щоб прискорити тривалий процес.

Мати Тереза про себе казала: те, що я роблю, - це тільки "краплина води в океані бідності". Але ця краплина води має величезну силу - вона змінює океан.

Використана література:

1. 100 видатних імен світу. – К., 2000.

2. Взірець милосердя – мати Тереза // Газета “2000”. – 2003. - №87.

Перейти на сторінку номер:
 1  2 


Інші реферати на тему «Культура, культурологія, етика, естетика»: