Сторінка
1

Компанія Оріфлейм

Історія Оріфлейм у світі

Компанія Оріфлейм була заснована у Швеції в 1967 році братами Йонасом і Робертом Йокніками Свою назву компанія одержала на честь Королівського прапора в дореволюційній Франції.

Почавши свій бізнес з виробництва однієї лінії засобів по догляду за шкірою, сьогодні компанія Оріфлейм пропонує самий різноманітний асортимент продукції для всіх, який включає більше ніж 550 найменувань. Крім того, компанія Оріфлейм щорічно робить більш 150 нових видів продукції.

Компанія Оріфлейм представлена в 55 країнах на всіх континентах, у 30 з який у даний час у компанії працює 1,5 мільйонів Консультантів і 4600 співробітників.

Послідовність у розвитку бізнесу компанії здійснюється за допомогою каталогів і інших друкованих матеріалів, що виходять тиражем 64 мільйонів екземплярів на 35 мовах і розроблених власним дизайнерським агентством компанії. На місцевих ринках така стратегія підтримується рекламними кампаніями й інтенсивними програмами по зв'язках із громадськістю, що сприяють розвитку популярності марки Оріфлейм.

Останні два десятиліття всесвітнього розвитку компанії Оріфлейм були відзначені декількома важливими подіями:

1979

- відкриття виробництва в Дубліні;

1982

- компанія Оріфлейм була зареєстрована на Лондонській Товарній Біржі;

1990

- була заснована компанія Oriflame Eastern Europe S.A. для ведення бізнесу на ринках Східної Європи, що розвиваються;

1992

- початок діяльності компанії в Росії;

1995

- відкриття виробничого комплексу у Варшаві;

1997

- відбулося злиття Oriflame International S.A. і Oriflame Eastern Europe S.A., що привело до об'єднання управління і ресурсів ринку. Знання і досвід менеджерів, що відкрили нові ринки Східної Європи, стали використовуватися компанією при виході на ринки країн, що розвиваються, в інших частинах світу.

1998

- відкриття виробництва в Делі;

2000

- реструктуризація системи постачань, включаючи закриття фабрики в Дубліні і відкриття Research&Development центра в Дубліні;

2001

- компанія Оріфлейм є присутньою у 55 країнах - власні відділення в 40 країнах, офіси в 46 країнах і ліцензії в 11 країнах;

2003

- у Росії починається будівництво торгово-виробничого комплексу компанії Оріфлейм;

2004

- акції Оріфлейм випущені на Стокгольмську біржу.

Багато чого змінилося у світі за ці роки. Змінилася і компанія: новітнє виробництво, передові технології, сучасний стиль, нові офіси - все це Оріфлейм XXI-го століття.

Про компанію

Оріфлейм – косметична компанія, що продає високоякісні, натуральні засоби по догляду за шкірою і декоративною косметикою через незалежних консультантів, без залучення роздрібної торгівлі.

Прямі продажі дозволяють клієнтам одержати пораду і роз'яснення від людей, яких вони знають і яким вони довіряють.

Бути Консультантом Оріфлейм означає мати постійно зростаючі доходи і можливість кар'єрного росту, розвиватися і бути частиною величезного, дружного колективу.

Оріфлейм відрізняється високою ретельністю і величезною енергією, у компанії налагоджена децентралізована система керування, тут панує дух молодості і підприємництва.

Сьогодні Оріфлейм Косметікс – одна із самих швидкоростучих косметичних компаній у світі. Вона працює в 55 країнах світу, у 30 з який лідирує на ринку прямих продажів. Оріфлейм пропонує широкий спектр високоякісних засобів по догляду за шкірою, парфумерії і декоративної косметики. Продукція поширюється через численних продавців-консультантів (більш 1,5 мільйона чоловік).

Незважаючи на те, що компанія розвивалася швидко, вона ніколи не утрачала свою первісну концепцію ведення бізнесу – Натуральна Шведська Косметика від друзів і для друзів.

Сьогодні Оріфлейм має:

обсяг продажів приблизно 550 мільйонів Євро в рік

1,5 мільйона незалежних консультантів

4 600 працівників

550 найменувань продукції

64 мільйона каталогів на 35 мовах світу

Оріфлейм – тільки краще!

Формули косметичних засобів Оріфлейм сполучають у собі стародавні рецепти, створені відомими лікарями минулих століть, і передові досягнення в області косметології. Використання унікальних транспортних часток (целосфер, ровісом), фотостабільних Уф-фільтрів, новітніх комплексів природних активних компонентів дозволяє компанії Оріфлейм забезпечити споживача найсучаснішою й ефективною косметикою, що здатна сповільнити процеси передчасного старіння, зберегти красу і здоров'я на довгі роки.

Оріфлейм усвідомлює важливість науково-дослідних робіт для створення нових ефективних косметичних засобів і приділяє цьому напрямку велике значення. Всесвітній Виробничий Центр компанії, розташований у Дубліні, столиці Ірландії - колиска косметики Оріфлейм. Тут проводиться велика частина наукових досліджень, розробляються нові косметичні засоби, удосконалюються формули окремих продуктів і серій, що користаються популярністю в покупця. Гордість Відділу досліджень і розробок - серія Skin Quencher, Problem Solvers, нова серія "Алое", Swedish Care і ін. Косметичні засоби Оріфлейм розробляються також відомими компаніями Італії, Німеччини, Франції, Англії і випускаються на 26 підприємствах Європи й Азії.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4 


Інші реферати на тему «Різне»: