Сторінка
1

Мій ресторан: фірмові страви, коктейлі та напої

ВСТУП

Ресторани являються однією з форм перерозподілу матеріальних цінностей між членами суспільства і займають гідне місце в реалізації соціально-економічних завдань, пов’язаних із зміцненням здоров`я людей, підвищенням продуктивності їх праці, економним використанням ресурсів, продовольчої сировини, скороченням часу на приготування їжі в домашніх умовах, створенням можливостей для культурного проведення дозвілля і відпочинку.

Головною задачею ресторанів являється надання платних послуг населенню (клієнтам) у формі суспільно організованого харчування.

Ресторани мають специфічні особливості, які відрізняють їх від промислових та торгівельних підприємств:

1) об`єднання виробництва продукції з її реалізацією і організацію споживання у суспільних приміщеннях (залах);

2) різноманітність продукції, яка випускається;

3) короткочасне зберігання готової продукції і багаторазове її виготовлення в невеликих кількостях.

Перша особливість - поєднання трьох функцій, їх взаємозв`язок і вплив одне на одного - обумовлює спільність і різницю від підприємств харчової промисловості та торгівлі. Харчова промисловість реалізує свою продукцію через торгівельну мережу і мережу громадського харчування. Торгівля ж сама не виробляє продукції, а тільки реалізує її.

Різноманітність страв і кулінарних виробів залежить від характеру попиту споживачів, типу ресторану і особливостей контингенту, внесення високої кваліфікації і виробничих навичок, в першу чергу від поварів. Однак складання щоденного меню за днями тижня при скороченні кількості щоденного асортименту продукції, що реалізується, поліпшує працю поварів і добре відбивається на процесі виробництва і на якості страв. Виготовлення продукції, яка швидко псується, її зберігання при високій температурі на марлітах (перші і другі стави) скорочує строки реалізації до мінімуму.

Одним із пріоритетних напрямків подальшого розвитку ресторанного бізнесу являється вдосконалення системи розрахунків, в тому числі безготівкового розрахунку з споживачами, впровадження комп`ютерної обчислювальної техніки для ведення розрахунків, і взагалі комп’ютеризація системи зв`язків громадського харчування.

ОПИС РЕСТОРАНУ

Мій ресторан – це невеликий затишний заклад із прекрасним обслуговуванням і доброзичливою атмосферою в сполученні з національною кухнею і кухнею європейських країн. Розташован він у красивому та тихому містечку, недалеко від ріки.

Клієнтів завжди чикає велика зала на 106 осіб, котейль-бар на 48 осіб, пивной бар на 70 осіб. Також є невеличка банкетна зала на 16 осіб та велика банкетна зала на 24 особи. В тепле время року - літні майданчикі на 100 осіб та ганок.

У моєму ресторані я уявляю собі красивий обідній зал у малахітово-золотаво-білих тонах. Під час торжеств він перетворюється в затишний хол для аперитивів, коктейлів і танців. У сигарній кімнаті клієнтам запропонують висококласні сигари.

Однак навіть вишуканий інтер'єр не в силах затьмарити блиск авторських блюд від шеф-кухаря. Його меню — гімн високій кухні.

У будь-який час року ви одержите насолоду від сиру моцарела з томатами і креветками, смаженими в маслиновій олії, із соусом з чи василька крему-супу зі свіжих раків. А купка фазана, фарширована спаржею і качиною печінкою, чи страусиний стейк із соусом «тартар» і горошинами зеленого перцю не залишать байдужим ніякого гурмана.

У меню, поряд із класичними блюдами, представлені так само блюда національної української і європейської кухні, дарунки моря.

Вечір у моєму ресторані вразить уяву клієнтів. Виступ шоу-балету, музика на будь-який смак - можливість подарувати друзям і коханим кращі пісні в "живому" виконанні професійних музикантів.

Руський більярд для усіх відвідувачів нашого ресторану.

До послуг відвідувачів безкоштовна охоронювана автостоянка; виклик таксі через адміністратора, а також надання інформації про інші заклади у місті.

Мій ресторан буде надавати сервіс найвищого класу для відвідувачів середнього і вище за середнього статку, небайдужих до наявності професіоналізму персоналу, сприятливої атмосфери і неповторної національної кухні з оригінальними авторськими блюдами.

30% блюд будуть обновлятися посезонно, 70% блюд ресторану - авторські. Навіть під звичною назвою може ховатися нетрадиційна композиція.

Асортимент спиртних напоїв і коктейлів тільки вищої якості, всіх основних виробників України, Болгарії, Молдавії, Італії, Франції й інших країн світу.

Увазі клієнтів пропонуються "Фірмові блюда", "Меню блюд" і "Меню напоїв".

Кредо мого ресторану - "Якість вище вартості"

ФІРМОВІ БЛЮДА РЕСТОРАНУ

Фірмові блюда в моєму ресторані будуть класичними блюдами української національної кухні, однак колектив кухарів ресторану буде готувати їх з використанням екзотичних спецій, що без усякого сумніву додасть блюдам незвичайний смак.

Оригінальність комбінації класичних компонентів з ексклюзивними розробками колективу ресторану зробить фірмові блюда неповторними

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7 


Інші реферати на тему «Різне»: